Motocyklowa niedziela na BP 2010

W zeszłorocznym, pierwszym cyklu Motocyklowych niedziel na BP uczestniczyło mnóstwo ludu. Szacuje się, że stacje BP odwiedziło około 2000 motocykli. W tym roku jest plan by pobić ten rekord.

W tym roku na BP będzie można ponownie skorzystać z bezpłatnej hamowni (poprzednim razem hamownia cieszyła się ogromnym powodzeniem), wziąć udział w kursie pierwszej pomocy, obejrzeć stunt show, przyjrzeć się policyjnym motocyklom i samochodom pościgowym oraz posłuchać rad od policjantów. Każdy właściciel customa będzie mógł wziąć udział w konkursie na najlepszego customa. W programie oczywiście również pokazy mody, relacje z wypraw motocyklowych, prezentacje motocykli i jazdy testowe, doskonalenie technik jazdy i wirtualna rozrywka w postaci kiosków Xbox.

Motocyklowym niedzielom na stacjach BP będzie towarzyszyć hasło "Motocykliści Mogą Więcej - I Ty możesz uratować życie". Jest to inicjatywa fundacji DKMS Polska zbierającej szpik kostny dla potrzebujących, chorych na białaczkę. Każdy chętny będzie mógł wpisać się na listę dawców. Jedynym warunkiem jest... a jakże końskie zdrowie:)

Tak jak w zeszłym roku, również i w tym MOTOCYKL jest patronatem medialnym całej serii imprez. Pełny kalendarz Motocyklowych niedziel na stacjach BP:

25.04 Poznań, ul. Szwajcarska 1
09.05 Warszawa, ul. Powstańców Śląskich 122
16.05 Katowice, ul. Górnośląska 40
23.05 Wieliczka, ul. Krakowska 14 B (przy wyjeździe z Krakowa)
30.05 Gdynia, ul. Hutnicza 15A


Zobacz również:
W dniach 24-26 września na Dolnym Śląsku, w Zieleńcu k. Dusznik Zdroju, odbędzie się ogólnopolski zlot fanów motocykli BMW z cyklu BMW Motorrad Days. Zapisy już wystartowały!
ZOBACZ WIĘCEJ
REKLAMA