Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Motocyklowa niedziela na BP - Mocy przybywaj!

Motocyklowe niedziele rozkręciły się na dobre. Zaledwie kilka dni temu kilkuset motocyklistów imprezowało na BP w Warszawie a już w najbliższą niedzielę motocyklowe święto stacji BP przenosi się do Krakowa na Bora-Komorowskiego 39.

Na BP w stolicy motocykliści dopisali. Takich tłumów nie było chyba jeszcze nigdzie w tym roku. Największa kolejka ustawiała się oczywiście do hamowni firmy Ratka Motocykle. Absolutną rekordzistką w tym roku jak na razie jest Hajka jednego z gości stacji która rozwinęła około 275 KM. Ale to musi dawać do pieca! Spora grupka przyglądała się również pokazom Stuntera13 i Młodego 125. Ci kolesie mają skille.Nie zabrakło również chętnych do naszej Giętary, a także do konkursów, których całkiem sporo zapewniła stacja BP. Warszawską stację przy Powstańców odwiedziła naczelna polska turystka motocyklowa Ania Jackowska by opowiedzieć o swoich podróżach.

Tyle - a może nawet więcej emocji i atrakcji zapewni impreza w Krakowie. Motocykliści przybywajcie więc do miasta Smoka na Bora-Komorowskiego 39 już 29 maja. Impreza staruje o 11. Więcej info na www.motocyklowaniedziela.pl

Oto galeria zdjęć i to co się działo w Warszawie:


zobacz galerię

Zobacz również:
Poznaj nową oponę sportowo-turystyczną firmy METZELER - ROADTEC 01. Opracowana by zaoferować motocyklistom wysoki poziom przyczepności w różnych warunkach pogodowych. Zarówno na suchej jak i mokrej nawierzchni, a także w zmiennych warunkach oraz na nawierzchniach o niskiej przyczepności. ROADTEC™ 01 oferuje przebiegi na porównywalnym poziomie w odniesieniu do swojego segmentu dzięki bardziej jednorodnemu zużyciu oraz dużej stabilności, zarówno przy dużych prędkościach, jak i przy w pełni obciążonym motocyklu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij