[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

Motocyklowa niedziela na BP - Mocy przybywaj!

Motocyklowe niedziele rozkręciły się na dobre. Zaledwie kilka dni temu kilkuset motocyklistów imprezowało na BP w Warszawie a już w najbliższą niedzielę motocyklowe święto stacji BP przenosi się do Krakowa na Bora-Komorowskiego 39.

Na BP w stolicy motocykliści dopisali. Takich tłumów nie było chyba jeszcze nigdzie w tym roku. Największa kolejka ustawiała się oczywiście do hamowni firmy Ratka Motocykle. Absolutną rekordzistką w tym roku jak na razie jest Hajka jednego z gości stacji która rozwinęła około 275 KM. Ale to musi dawać do pieca! Spora grupka przyglądała się również pokazom Stuntera13 i Młodego 125. Ci kolesie mają skille.Nie zabrakło również chętnych do naszej Giętary, a także do konkursów, których całkiem sporo zapewniła stacja BP. Warszawską stację przy Powstańców odwiedziła naczelna polska turystka motocyklowa Ania Jackowska by opowiedzieć o swoich podróżach.

Tyle - a może nawet więcej emocji i atrakcji zapewni impreza w Krakowie. Motocykliści przybywajcie więc do miasta Smoka na Bora-Komorowskiego 39 już 29 maja. Impreza staruje o 11. Więcej info na www.motocyklowaniedziela.pl

REKLAMA

Oto galeria zdjęć i to co się działo w Warszawie:


zobacz galerię

Zobacz również:
Tak, tak, to wcale nie jest żart. 25 lat temu, w listopadzie 1994 roku, na rynku pojawił się pierwszy numer „Motocykla”. Przez tych 300 miesięcy świat przyspieszył, podobnie jak współczesne motocykle. Przez 2,5 dekady przygotowaliśmy dla Ciebie 299 numerów naszego magazynu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij