Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Motocyklowa niedziela na BP Wrocław - już w ten weekend!

Już w najbliższy weekend odbędzie się kolejna, szósta już impreza z serii Motocyklowych Niedziel Na Stacjach BP w tym roku. Motocykliści z Wrocławia i okolic przybywajcie na Legnicką 67 już w niedzielę od 11.

Już w najbliższą niedzielę 5 czerwca we Wrocławiu odbędzie się kolejna edycja imprezy z cyklu Motocyklowych Niedziel na Stacjach BP. To już szósta impreza z tej serii w tym roku i tak samo jak na poprzednich w Szczecinie, Łodzi, Poznaniu, Warszawie i Krakowie, we Erocławiu również nie zabraknie atrakcji. Tradycyjnie będą pokazy stuntu w wykonaniu najlepszych w Polsce, motocyklowa hamownia od Ratka Motocykle, rozmowy i spotkania z policją, szkolenia w zakresie pierwszej pomocy przedmedycznej, konkursy z nagrodami, a także oczywiście nasza MOTOCYKLOWA GIĘTARA  w której również możecie wyrwać fajne fanty. Wystarczy że naprawdę czujecie jazdę i dobrze radzicie sobie w manewrowaniu i możecie śmiało próbować. Wystarczy mieć prawo jazdy i dowód rejestracyjny do swojego motocykla i zgłosić chęć startów. Wszyscy motocyklowo zakręceni przybywajcie więc do Wrocławia na Legnicką 67 w niedzielę 5 czerwca. Będzie siędziało i atrakcji nie zabraknie. Do zobaczenia!zobacz galerię

Zobacz również:
Poznaj nową oponę sportowo-turystyczną firmy METZELER - ROADTEC 01. Opracowana by zaoferować motocyklistom wysoki poziom przyczepności w różnych warunkach pogodowych. Zarówno na suchej jak i mokrej nawierzchni, a także w zmiennych warunkach oraz na nawierzchniach o niskiej przyczepności. ROADTEC™ 01 oferuje przebiegi na porównywalnym poziomie w odniesieniu do swojego segmentu dzięki bardziej jednorodnemu zużyciu oraz dużej stabilności, zarówno przy dużych prędkościach, jak i przy w pełni obciążonym motocyklu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij