Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Motocyklowa wyprawa dookoła Dolnego Śląska - finał

Ostatni dzień wyprawy przywitał podróżników rzęsistym deszczem. To jednak nie przeszkodziło w wyruszeniu w ostatni etap podróży.

Po porządnym śniadaniu w Zamku na Skale trzech podróżników ruszyło w stronę Złotego Stoku zahaczając po drodze o Lądek Zdrój i zdrojowe atrakcje. Górska pokręcona trasa z Lądka do Złotego stoku ma w sobie coś tajemniczego. W kotlinie Kłodzkiej jest więcej takich miejsc.Ze złotego stoku ruszyli w kierunku Henrykowa aby rzucić okiem na tamtejsze Opactwo Cystersów. Po drodze do Henrykowa podziwiali strzelińskie Błędne Skały. Z Henrykowa w towarzystwie deszczu z przystankiem na przebieranki skierowali się na Wrocław gdzie ich podróż Dookoła Dolnego Śląska dobiegła końca.W wyprawie wzięły udział ostatecznie dwa motocykle: Suzuki Intruder i Harley-Davidson. W ciągu 4 dni podróżnicy pokonali około 800 km przez kilkanaście dolnośląskich miejscowości. To oczywiści tylko niewielki ułamek tego co naprawdę kryje w sobie Dolny Śląsk. To tylko część atrakcji i miejsc, które są naprawdę warte odwiedzenia. Nigdy nie wiesz dokąd zaprowadzi cię lokalna droga... Być może zaraz za zakrętem kryje się  tajemnicza twierdza lub baśniowy zamek? Taki właśnie jest Dolny Śląsk...

zobacz galerię

Zobacz również:
Tylko teraz kaski, kombinezony, sakwy i inne akcesoria motocyklowe takich marek jak: HJC, Fox, Held, Airoh, Rebelhorn, Arai czy Ozone możesz kupić nawet z 40% zniżką!
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ