Motocyklowe botki Ozone Inez

Hej dziewczyny! Szukacie fajnych motocyklowych botków? Mamy coś dla was!

Botki motocyklowe Ozone Inez dobresklepymotocyklowe.pl

Na kobiecych grupach i forach motocyklowych już od dłuższego czasu pojawiały się pytania o buty motocyklowe, które przede wszystkim nie są typowymi butami motocyklowymi, a po drugie, nie są trampkami motocyklowymi.

Do sklepów motocyklowych trafiły właśnie buty Ozone Inez stworzone specjalnie z myślą o dziewczynach, szukających nieszablonowych, miejskich butów motocyklowych. To pozycja, która sprawdzi się w wielu sytuacjach, także po zejściu z motocykla.

 

Botki motocyklowe Ozone Inezdobresklepymotocyklowe.pl

 

Ozone Inez są uszyte z materiału Microfabric, a ich wnętrze wyściełano oddychającym meshem. Dzięki zamkowi umieszczonemu z boku buta zakładanie i zdejmowanie jest niezwykle łatwe.

Ozdobne klamry nadają im charakteru, a wzmocnienia na piętach oraz palcach sprawiają, że buty są również bezpieczne. Dzięki podwyższonej podeszwie na obcasie niższe dziewczyny zyskają większą stabilność na motocyklu, a piankowa wkładka wewnątrz buta pochłonie drgania motocykla. Warto wspomnieć, że buty są bardzo wygodne.

Nie da się też ukryć, że do ich kupna zachęca również cena 499 zł – choć w przypadku producenta Ozone to już standard. Wypatrujcie więc na półkach litery O, bowiem możecie być pewni, że wybierzecie produkt dobrej jakości i w dobrej cenie.

 

 

 

Zobacz również:
REKLAMA