Motocyklowe jeansy i bojówki BMW

Mimo że wyglądają jak zwykłe spodnie, chronią jak na profesjonalną odzież motocyklową przystało. Poznajcie jeansy i bojówki z oferty BMW Motorrad.

Motocyklowe jeansy i bojówki z oferty BMW Motorrad to propozycja przede wszystkim dla jeźdźców i amazonek jeżdżących głównie po mieście, gdzie nie do końca sprawdzają się tekstylne spodnie turystyczne lub sportowe skórzane. Dedykowane są także miłośnikom motocykli w klasycznym stylu oraz osobom, które muszą połączyć ochronne funkcje stroju motocyklowego z komfortem zapewnianym przez zwykłą odzież codzienną.

Choć wyglądają jak zwykłe jeansy, są to jednak spodnie stworzone z myślą o motocyklistach i mają wszystkie niezbędne cechy profesjonalnej odzieży motocyklowej: są solidnie wykonane, odporne na ścieranie i właściwie wyposażone w ochraniacze. Doskonałym przykładem takiego podejścia do motocyklowej odzieży są dostępne w wersjach męskiej i damskiej jeansy FivePocket.

FivePocket są to spodnie o luźnym kroju. Dzięki prostym, długim nogawkom można je łatwo podwinąć, a zastosowane wyjmowane ochraniacze na kolanach i biodrach łączą w sobie dobre właściwości ochrony przed uderzeniami z komfortem użytkowania. Spodnie mają pięć kieszeni, uszyte są z odpornej na ścieranie mieszanki bawełny, nylonu oraz elastanu i wyposażone są w zamek pozwalający na łączenie ze wszystkimi aktualnie oferowanymi kurtkami BMW Motorrad (SanDiego, DoubleR, Race, DownTown, AirShell oraz Club). Spodnie oferowane są w wersjach męskiej i damskiej, przy czym te w kolorze szarym zapinane są na guziki, a w kolorze Denim na guzik i zamek. Wszystkie są też ozdobione skórzanymi naszywkami z wytłoczeniem BMW Motorrad i „engineered in Germany” ulokowanymi na pasku.

 

BMW Motorrad
BMW Motorrad
Jeansy motocyklowe FivePocket: Pięć kieszeni. Wyjmowane ochraniacze NPL na kolanach i NP2 na biodrach. Prosta, dłuższa nogawka, przeznaczona do podwinięcia. Zamek łączący kurtkę i spodnie. Kolory dla kobiet: wersja damska Denim, wersja męska Denim, szary. Rozmiary: damskie - 26–36/32, męskie - 29–42/34.

 

 

WaterProof

Spodnie WaterProof, to z kolei dowód na to, że motocyklowe jeansy mogą nie tylko chronić i fajnie wyglądać ale i być wodo- i wiatroodporne.

Jeansy WaterProof wyglądają jak klasyczne, luźne bojówki o wygodnym kroju, jednak dzięki oddychającej membranie BMW Climate chronią przed deszczem i wiatrem. Spodnie mają pięć kieszeni i uszyto je z trzywarstwowego laminatu, w którym warstwą wierzchnią jest odporna na ścieranie mieszanka bawełny, poliestru i Cordury, pod która znajduje się zespolona membrana BMW Climate oraz miła w dotyku podszewka z siateczki.
Spodnie wyposażone są w wyjmowane ochraniacze kolan z płynną regulacją wysokości, w ochraniacze biodrowe oraz w zamek do łączenia z kurtką. Dostępne tylko w wersji męskiej. Na pasku maja naszywkę z wytłoczeniem BMW Motorrad i „engineered in Germany” oraz nadruk „MAKE LIFE A RIDE” po wewnętrznej stronie pasa.

 


BMW Motorrad
Wodoodporne jeansy WaterProof: Pięć kieszeni. Wyjmowane, regulowane ochraniacze NPL na kolanach, wyjmowane ochraniacze  NP2 na biodrach. Membrana BMW Climate. Zamek łączący kurtkę i spodnie. Kolor niebieski. Rozmiary: W29-42/L34, W30-34/L32, W34-38/L36

 

 

Ride

Jeansy Ride zaprojektowano z myślą o miłośnikach maszyn z segmentu Heritage. Maja luźny i modny wygląd oraz pięć kieszeni. Uszyto je z solidnej mieszanki bawełny, poliestru i Cordury, a zwiększoną odporność na ścieranie uzyskano dzięki zastosowaniu wewnętrznych paneli z Kevlaru ulokowanych w szczególnie zagrożonych w razie upadku miejscach (na pośladkach, biodrach, po bokach ud i na kolanach). Wyposażono je też w wyjmowane od zewnątrz ochraniacze kolan z płynną regulacją wysokości, oraz wyjmowane z ochraniacze bioder. Maja też zamek do łączenia z kurtką. Dostępne są w różniących sie nieco krojem wersjach męskiej i damskiej (męska prosta, damska podkreślająca figurę) i ozdobione naszywkami z wytłoczeniem BMW Motorrad i „engineered in Germany” na pasku i nadrukiem „MAKE LIFE A RIDE” po wewnętrznej stronie pasa.

 


BMW Motorrad

BMW Motorrad
Ride: spodnie dla fanek i fanów motocykli z linii Heritage. Kevlarowe panele na pośladkach, biodrach, po bokach ud i kolanach (nie widoczne z zewnątrz). Regulowane, wyjmowane od zewnątrz ochraniacze kolan NPL, wyjmowane ochraniacze bioder NP2. Pięć kieszeni. Zamek łączący z kurtką. Rozmiary: damskie - W26-36/L32, męskie - W29-42/L34

 

 

Spodnie City i City Denim

City i City Denim to letnie spodnie motocyklowe o szerokim, luźnym kroju z zaznaczonymi strefami kolan. Uszyte z odpornego na ścieranie materiału będącego mieszanką bawełny i Cordury. Wyposażone są w mające podwójną regulację wysokości, wyjmowane od zewnątrz ochraniacze kolan, wyjmowane ochraniacze bioder oraz liczne duże i małe kieszenie, z czego w modelu męskim jedna, a w modelu damskim dwie zamykane są na zamek błyskawiczny. Mają też zamek do łączenia z kurtką i skórzaną naszywkę z wytłoczeniem BMW Motorrad i "engineered in Germany" na pasku.

 

BMW Motorrad
BMW Motorrad
City i City Denim: Letnie spodnie motocyklowe (City) lub luźne spodnie motocyklowe bez podszewki (City Denim). Taki sam krój i wykonanie obu modeli. Wersja męska i damska. Ochraniacze NPL na kolanach, z podwójną regulacją wysokości, wyjmowane od zewnątrz. Ochraniacze NP2 na biodra. Zamek łączący z kurtką. Rozmiary: męskie: 46-60, damskie: 34-48. Kolory City: czarny/antracyt, City Denim: niebieski. Kieszenie: w wersji męskiej siedem, w wersji damskiej osiem.