Motocyklowy dzień dziecka

W najbliższą sobotę (1. czerwca) przy ulicy Jagiellońskiej 69 w Warszawie odbędzie cykliczna impreza adresowana do wszystkich chcących poznać świat jednośladów oraz spędzić sobotę w atmosferze rodzinnego, motocyklowego pikniku.

Nie zabraknie atrakcji. W programie wydarzenia znalazły się m.in. pokazy stunt’u motocyklowego w wykonaniu profesjonalistów (Ernest Komorowski & Krystian Jóźwiak), zapewniające dużą dawkę adrenaliny, odbędą się również pokazy pierwszej pomocy przedmedycznej (z pozoracją wypadku motocyklowego). Każdy z uczestników będzie mógł nauczyć się jak prawidłowo postępować udzielając pomocy ofiarom wypadku. Będzie okazja udoskonalić swoją technikę jazdy motocyklem pod okiem instruktora oraz zobaczyć, jak ważny dla bezpieczeństwa jest odpowiedni ubiór motocyklisty. Dzięki firmie RetBike będziemy świadkami tego, co dzieje się ze strojem motocyklisty podczas wypadku (słynne darcie RetBike’a).
Oczywiście organizator nie zapomina o najmłodszych. Z okazji Dnia Dziecka na placu stanie dmuchany zamek, a każde dziecko będzie mogło skorzystać z malowania twarzy. Będą również liczne konkursy i zabawy zaplanowane z myślą o najmłodszych!


Zobacz również:
5 i 6 czerwca w Gdańsku na torze przy ul. Starogardzkiej wystartują najmłodsi adepci motocrossu, którzy ścigać się będą w drugiej rundzie Mistrzostw Europy strefy północno-wschodniej. Mimo młodego wieku zawodników, będzie to widowisko pełne sportowej adrenaliny!
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA