Motocyklowy kalendarz marzeń

Z okazji 30 lat istnienia Inter Cars SA, firma wydała okolicznościowy kalendarz motocyklowy, a jeden z egzemplarzy może trafić również do Ciebie.

Motor Presse Polska

Okrągła rocznica była inspiracją do tej wyjątkowej publikacji, której celem było zaprezentowanie „motocykli naszych marzeń”, maszyn sprzed 30 lat oraz początku nowego wieku. Każdy z prezentowanych motocykli zapadł w pamięci motocyklistów choć nie zawsze był spełnionym marzeniem pokolenia współczesnych 40- i 50-latków.

Poszukiwaliśmy motocykli, które były wyjątkowe, przełomowe, nieosiągalne dla wielu motocyklistów, a także takich, które zasłużyły na miano legendy. Wybór nie był łatwy. Na karty kalendarza trafiły: Ducati Desmosedici RR, Suzuki GSX 1300 R Hayabusa, Yamaha V-Max 1200, Harley Davidson Fat Boy, Ducati 916, Honda Gold Wing 1500, Triumph Rocket III, Honda Africa Twin, Honda NR 750, Bimota Tesi 1D, Yamaha MT-01 i MZ ETZ 251.

Autorem ilustracji jest Radosław Rasztemborski, który prywatnie również jest motocyklistą. Artysta opracował je techniką digital painting. Kalendarz ma 12 stron w formacie 480x680 mm, został wydrukowany na grubym papierze kredowym, a lakierowana warstwa czyni go jeszcze bardziej ekskluzywnym.

Tłem dla każdego modelu jest element charakterystyczny motocykla lub przestrzeń, z którą jednoznacznie się kojarzy. Dla Hondy NR 750 są to wyjątkowe owalne tłoki, dla Bimoty Tesi 1D jej futurystyczne przednie zawieszenie, a przy MZ ETZ 251 klimat zlotów motocyklowych lat 90.

Dla wszystkich zainteresowanych posiadania tego kalendarz mamy dobrą informację. Co prawda nie da się go kupić, ale będziemy mieli kilka egzemplarzy, które z przyjemnością rozdamy naszym czytelnikom. O szczegółach dowiesz się czytając nasz magazyn.

Części i odzież motocyklowa w Inter Cars to przedsięwzięcie od wielu lat realizowane z powodzeniem w Europie Środkowo-Wschodniej. W ofercie części zamiennych, eksploatacyjnych oraz środków smarnych dostępnych jest ponad 50 marek z całego świata, co daje ponad 100 000 unikalnych produktów. Gama produktów odzieżowych, dostępnych w dystrybucji hurtowej to 15 wyselekcjonowanych, najlepszych producentów, jak również marki własne.

 

 

REKLAMA