Motocyklowy rajd przez Polskę i Czechy

Już za dwa tygodnie 21-23 sierpnia na drogach i bezdrożach Kotliny Kłodzkiej rozegrany zostanie kolejny rajd Paszków Rally.

Odbywający się w dniach 21-23 sierpnia Transgraniczny Rajd Turystyczny - Paszków Rally to już trzecia edycja tej imprezy. Bazą jest agroturystyka „Zającówka” w Paszkowie zaś trasa wiedzie po polskich i czeskich asfaltach. Przejazd na orientację odbywa  się po wyznaczonej trasie na której czekają zadania i punkty kontrolne.

Seria transgranicznych rajdów turystyczny Paszków Rally to weekendowa propozycja dla motocyklistów. Wspólne zabawa ma charakter jednodniowego motocyklowego rajdu turystycznego, który odbywa w Kotlinie Kłodzkiej. Uczestnicy przyjeżdżają w piątek, na miejscu czeka ogrodzony parking, ognisko, girl, bufet, oraz wielu ciekawych ludzi. W sobotę rano startuje rajd. Przejazd zawodników odbywa się na orientację po wyznaczonej trasie którą zawodnicy otrzymują przed startem w formie roadbooka. 

Rywalizacja na trasie rajdu nie odbywa się na czas, liczy się piękno poznania i odkrywania nieznanych dotąd miejsc. Na trasie przejazdu dla startujących oprócz pięknych górskich widoków, przełęczy, krętych dróg, organizatorzy  przygotowali wiele ciekawie konkurencji ukrytych na  punktach  kontrolnych. 

Zwycięzcy  rajdu otrzymują  atrakcyjne nagrody oraz okazjonalne puchary którą są wręczane w sobotę przed wieczornym ogniskiem. Zwyczajowo po rozdaniu nagród impreza przy ognisku toczy się do białego rana. Niedziela to czas nie pośpiesznych wyjazdów i pożegnań.

Więcej na www.paszkowrally.jimdo.com

Zobacz również:
REKLAMA