Motocyklowy weekend w Salonie Modeka Wrocław

Sezon w pełni lecz żeby spędzić go komfortowo i bezpiecznie warto dozbroić sie w odpowiedni rynsztunek. Doskonałą okazją ku temu będą dni otwarte Salonu Modeka we Wrocławiu.

W Salonie Modeka przy ul. Gajowickiej 114-116 we Wrocławiu w sobotę i niedzielę 18 i 19 kwietnia na wszystkich gości czekać będzie jak zwykle szeroki asortyment  odzieży  i akcesoriów. Szykujcie się na wyjątkowo udane zakupy, gdyż  w tych dniach obowiązuje rabat 10%, a każdy kupujący ma szansę na wygranie kurtki Mesh2  lub Mesh 2 Lady.

W świetnie zaopatrzonym sklepie oprócz flagowej Modeki znajdziecie DANE  - markę premium z membranami Gore-Tex,  wysokiej jakości kurtki i kombinezony skórzane Dainese, kaski mi.in. Shoei, Schuberth, AGV, Scorpion, a do tego ogromny wybór wszelkich akcesoriów, takich jak rękawice, buty (m.in. nowoczesne trampki motocyklowe włoskiej marki Stylmartin), plecaki  i torby bagażowe oraz nawigacje i systemy komunikacji, czy technika i części eksploatacyjne do motocykli.

Sympatyczna i fachowa ekipa pomoże  skompletować odpowiednie wyposażenie  i doradzi, jak perfekcyjnie dobrać strój motocyklowy do stylu jazdy i posiadanego sprzętu.

W programie imprezy przewidziano liczne atrakcje:

 

- pokazy stuntu w wykonaniu Mocha z mochufreestyle.com (sobota od godz.13.00)

- szkolenia z pierwszej pomocy z ratownikiem Motopomocni.pl (sobota 11.00-15.00)

- jazdy testowe i serwis kasków Shoei

- jazdy testowe w kaskach Schuberth

- jazdy testowe w topowych trójwarstwowych kurtkach Modeki: Denali i Kim Lady

- porady ekspertów ze szkoły jazdy Motorsfera.pl

- ekspozycja motocykli Yamaha (MT-07,MT-09, XJR 1300, SR 400, Tricity, Majesty S) i porady przedstawiciela Yamaha Motorland Wrocław

- porady przedstawiciela Wilczynski.pl – studio pielęgnacji samochodów i motocykli

Wrocławski Salon Modeka będzie czynny przez cały weekend 18 i 19 kwietnia od godz.10.00 do 18.00. Na wszystkich odwiedzających czekają ciepłe i zimne napoje oraz poczęstunek w formie bufetu szwedzkiego. W bonusie wspaniała motocyklowa atmosfera bez względu na warunki meteorologiczne.

Modeka Team zaprasza!

Więcej informacji znajdziesz TU

Zobacz również:
REKLAMA