Motokropla i Motoserce już w ten weekend

Chcesz się pobawić w motocyklowej atmosferze, a przy okazji pomóc? Wpadaj w ten weekend do Wrocławia - tu startuje Motokropla 2015.

Motokropla
Motokropla i Motoserce 2015.

Już w ten weekend we Wrocławiu możesz połączyć przyjemne z pożytecznym. 25 kwietnia pod galerią Magnolia odbędzie się zbiórka krwi organizowana przez grupę motozloty.com.

Jak na otwarcie sezonu przystało impreza zacznie się od mszy w katedrze na Ostrowie Turskim o godzinie 10.00. Potem parada motocykli pojedzie pod Magnolię. Podczas imprezy będziesz mógł posłuchać występów dobrych rockowych zespołów: Woda Ski Bla, Garash, Skaza, Hipnotyk, Fabryka Gruzu, czy Traf. Ale głównym celem zlotu jest zebranie krwi dla ofiar wypadków drogowych. Jeśli oddasz krew, otrzymasz cały zestaw gadżetów i upominków m.in. koszulkę, znaczek, smycz oraz naszywkę.

Poza koncertami i zbiórką krwi będziesz mógł także zobaczyć pokazy pierwszej pomocy, występ taneczny grupy ArtNicka oraz stunt w wykonaniu Toster-Stuntriding. Atrakcji nie zabraknie, a całej imprezie towarzyszyć będą także amerykańskie samochody wrocławskiego klubu WCAA, klasyki klubu „Wrocławskie spotkania klasyków”, oraz Motobazar na którym możesz znaleźć coś dla siebie.

Zachęcamy także do przychodzenia/przyjeżdżania z dzieciakami. Organizatorzy przygotowali strefę specjalnie dla nich.

Jeżeli jednak mieszkasz zbyt daleko Wrocławia lub nie masz jak dojechać - nic straconego. Motokropla zawita w ten weekend także do innych miast: 24 kwietnia do Tomaszowa Mazowieckiego, 25 kwietnia do tyskich Wilkowyj, a dzień później do Kłodzka i Zamościa.

25 kwietnia startują także kolejne zloty Motoserca i to w całej Polsce. Oddać krew, pobawić się przy różnych zespołach, pośmiać się podczas występu kabaretów i wziąć udział w licznych konkursach możesz także w Kalwarii Pacławskiej, Pszczynie, Żorach, Bytomiu, Grudziądzu, Sochaczewie, Rypinie, Chojnicach i Gnieźnie. Nie siedź w domu!

Więcej informacji znajdziesz na stronie: www.motoserce.pl

Zobacz również:
REKLAMA