[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Motolaptop i motokamera

Jesteś fanem marki Ducati i chciałbyś miec wszystkie gadżety związane z tymi motocyklami? Prosze bardzo. Oto Toshiba zaprezentowała kamerę Camileo S10 i notebooka Satellite U500 w limitowanej edycji Ducati.

To się nazywa połączenie wysokiej jakości i włoskiego stylu. Toshiba już od dawna współpracuje z Ducati zaopatrując w komputery team Ducati Corse startujący w MotoGP. Teraz skorzystała ze stylu pięknych motocykli z Włoch i zaprezentowała dwa produkty sygnowane logiem Ducati: 13,3 calowego notebooka Satellite U500, oraz kamerę Camileo S10. Jest to połączenie piękna włoskich maszyn oraz sportowego stylu jaki towarzyszy Ducati od zawsze z wysoką jakością i hi-techem spod znaku Toshiby. Produkty te trafią do Niemiec, Austrii, Francji, Portugalii, Hiszpanii, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii oraz oczywiście do Włoch. Na razie nic nie wskazuje na to, że będziemy mogli znaleźć je w polskich sklepach.
Zobacz również:
BMW to nie tylko motocykle, to również mnóstwo akcesoriów i ubrań motocyklowych. Ekipa z Bawarii od zawsze duży nacisk kładzie na bezpieczeństwo - wystarczy spojrzeć na kaski motocyklowe.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA