REKLAMA

Motolaptop i motokamera

Jesteś fanem marki Ducati i chciałbyś miec wszystkie gadżety związane z tymi motocyklami? Prosze bardzo. Oto Toshiba zaprezentowała kamerę Camileo S10 i notebooka Satellite U500 w limitowanej edycji Ducati.

To się nazywa połączenie wysokiej jakości i włoskiego stylu. Toshiba już od dawna współpracuje z Ducati zaopatrując w komputery team Ducati Corse startujący w MotoGP. Teraz skorzystała ze stylu pięknych motocykli z Włoch i zaprezentowała dwa produkty sygnowane logiem Ducati: 13,3 calowego notebooka Satellite U500, oraz kamerę Camileo S10. Jest to połączenie piękna włoskich maszyn oraz sportowego stylu jaki towarzyszy Ducati od zawsze z wysoką jakością i hi-techem spod znaku Toshiby. Produkty te trafią do Niemiec, Austrii, Francji, Portugalii, Hiszpanii, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii oraz oczywiście do Włoch. Na razie nic nie wskazuje na to, że będziemy mogli znaleźć je w polskich sklepach.
Zobacz również:
Dzisiaj Bridgestone zaprezentował nową oponę turystyczno-sportowąBattlax Sport Touring T32,  dostępną w dwóch wersjach. Obie gumy są dedykowane do motocykli turystycznych, a T32 GT jest przeznaczona przede wszystkim dla średnich i ciężkich motocykl turystycznych.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA