[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

Motomikołaje do boju!

Motomikołajki zbliżają się wielkimi krokami. Za niewiele ponad trzy tygodnie na ulicach największych miast Polski znów zaroi się od czerwonych i ich głośnych zaprzęgów.

Dlatego właśnie zapraszamy wszystkich organizatorów imprez mikołajkowych do współpracy. Jeśli wiecie coś o organizowanych w waszym mieście Mikołajkach to przyślijcie na motocykl@mpp.pl w ciągu 2 tygodni info o tej imprezie. Otrzymane informacje zamieścimy na stronach MOTOCYKLA tak aby na Mikołajkach pojawiło się jeszcze więcej ludzi. A to oznacza jeszcze więcej obiadów dla dzieciaków. Przysyłajcie tylko sprawdzone i pewne informacje. Może w tym roku znów uda się pobić rekord, a na buźkach tysięcy dzieciaków znów zagości Motomikołajkowy uśmiech! Informacje o największej imprezie motomikołajkowej w Trójmieście znajdziecie na nowej oficjalnej stronie Motomikołajów mikolaje.gd.pl.

REKLAMA

Zobacz również:
W końcu nadszedł moment, na który czekali fani małych motocykli. Już w najbliższy weekend (27 kwietnia o godzinie 12) w odbędzie się pierwsza runda Pit Bike Cup 2019.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij