Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Motomikołaje do boju!

Motomikołajki zbliżają się wielkimi krokami. Za niewiele ponad trzy tygodnie na ulicach największych miast Polski znów zaroi się od czerwonych i ich głośnych zaprzęgów.

Dlatego właśnie zapraszamy wszystkich organizatorów imprez mikołajkowych do współpracy. Jeśli wiecie coś o organizowanych w waszym mieście Mikołajkach to przyślijcie na motocykl@mpp.pl w ciągu 2 tygodni info o tej imprezie. Otrzymane informacje zamieścimy na stronach MOTOCYKLA tak aby na Mikołajkach pojawiło się jeszcze więcej ludzi. A to oznacza jeszcze więcej obiadów dla dzieciaków. Przysyłajcie tylko sprawdzone i pewne informacje. Może w tym roku znów uda się pobić rekord, a na buźkach tysięcy dzieciaków znów zagości Motomikołajkowy uśmiech! Informacje o największej imprezie motomikołajkowej w Trójmieście znajdziecie na nowej oficjalnej stronie Motomikołajów mikolaje.gd.pl.

Zobacz również:
Zastanawiasz się, czy warto pojawić się w Poznaniu? Nie marnuj więcej czasu, wsiadaj motocykl i korzystając z ładnej pogody przyjeżdżaj na do hal międzynarodowych targów motoryzacyjnych na ulicy Głogowskiej. Na zachętę nasza krótka relacja. 
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij