Motomikołaje pojadą już w weekend!

Już w niedzielę - 7 grudnia - w całej Polsce pojawią się Mikołaje na motocyklach. Pogoda ma sprzyjać, więc szykujcie moto..., znaczy zaprzęgi!

MOTOCYKL objął patronatem akcje w Bielsku-Białej oraz w Trójmieście.

Historia akcji w Trójmieście sięga roku 2003, wtedy zebrało się 9 motomikołajów... Z roku na rok wirus się rozprzestrzeniał, więc frekwencja rosła do -nastu, -dziesięciu, -set, by w końcu dobić do granicy niemal 2500 maszyn!
To największa tego typu impreza w Polsce, a nawet na świecie. Co ciekawe tójmiejska parada jest najliczniejszą, jaka odbywa się w Polsce i to wszystko poza sezonem i w raczej trudnych warunkach pogodowych!

XII edycja Mikołajów na Motocyklach będzie wyjątkowa:

  • najdłuższa trasa w historii
  • największa liczba maluchów do odwiedzenia po paradzie
  • najwięcej dodatkowych atrakcji

Tylko od was zależy czy w tym roku padnie nowy rekord. Parada rusza o godz. 10 ze Skweru Kościuszki w Gdyni. Wypatrujcie tam naszego długodystansowego Kymco Xcitinga 400Będziemy tam! Szczegóły trasy na http://mikolaje.gd.pl/portal/index.php?page=trasa-przejazdu 

Z kolei w Bielsku-Białej ekipa już po raz siódmy organizuje akcję zbierania kasy dla dzieciaków. Zbiórka trwa już od 6. listopada w Gemini Parku. MotoMikołaje już po raz piąty zorganizowali kwestę na rzecz Domu Dziecka. W niedzielę, 7 grudnia w samo południe, z parkingu przy Gemini Park wyruszy parada Mikołajów z prezentami dla dzieciaków. Więcej informacji znajdziecie na stronie http://motomikolajebielsko.pl/ oraz na facebookowym profilu MotoMikołajów.

REKLAMA