Motomikołaje w Bielsku już działają

Motomikołaje z Bielska już po raz ósmy organizują kwestę. Nie czekaj - odwiedź Gemini Park w Bielsku-Białej i wylicytuj koszulkę z autografem zwycięzcy Dakaru - Rafała Sonika.

motomikolajebielsko.pl
Motomikołaje Bielsko-Biała: kwesta w Gemini Park.

We wtorek 1 grudnia o godz. 19.00 rusza licytacja koszulek (2 szt.) specjalnie dla wykonanych dla Motomikołajów i podpisanych przez zwycięzcę Dakaru - Rafał Sonika. Rozmiar XL, cena wywoławcza 100 zł - kasa trafia do puszki przeznaczonej na spełnienie marzeń dzieciaków z domu dziecka.

Mało tego w godz. 17-20 na stoisku profesjonalny fotograf (Monika Roczyna) wykona piękne świąteczne ujęcie waszych pociech oraz profesjonalnie je obrobi profesjonalnie za min. 10 zł na rzecz dzieciaków.

Kwesta na rzecz domu dziecka trwa do 6 grudnia - możesz pomóc na kilka sposobów - albo dorzucić kasę, albo podrzucić na stoisko potrzebne artykuły. Po szczegóły zajrzyj na stronę www.motomikolajebielsko.pl lub odwiedź ich fan page na facebooku.

6 grudnia Motomikołaje w samo południe spotykają się pod CH Gemini Park skąd rusza parada świętych wiozących prezenty, której celem jest Dom Dziecka przy ul Pocztowej. 

Cel Motomikołajów nie zmienia się od 8 lat: stowarzyszenie zbiera pieniądze, za które kupuje dzieciom z bielskiego domu dziecka wymarzone prezenty, o jakich piszą w listach do św. Mikołaja. Ale to tylko część pomocy, bo Motomikołaje kupują też towary pierwszej potrzeby jak np. środki czystości, czy sprzęt AGD, a za zebrane pieniądze również fundują wyjazdy (w zeszłym roku na narty do Białki Tatrzańskiej).

Zobacz również:
REKLAMA