Motomikołaje w Bielsku już startują!

Jak co roku - już od 9 lat! - Motomikołaje najpierw pojawią się w Bielsku-Białej - przez miesiąc będą kwestować w Gemini Park. A 4 grudnia odbędzie się finałowa parada ulicami miasta. A wszystko dla dzieciaków z bielskiego Domu Dziecka.

Mikołaje na motocyklach - Bielsko-Biała.

Chcecie wspomóc motomikołajkową akcję? Już od jutra możecie odwiedzać stoisko w centrum handlowym Gemini Park w Bielsku-Białej. Akcja potrwa od 4 listopada do 4 grudnia. Stoisko będzie czynne non stop! Od poniedziałku do piątku od godz. 17.00 do 20.00, a weekendy od 15.00 do 20.00. Oczywiście nie zabraknie atrakcji. Każdy fan off-roadu będzie mógł się przymierzyć do dakarowego quada Rafała Sonika. Nie kręcą cię te klimaty? Nie szkodzi - obok niego na stoisku stanie odjechany custom.

Nie zabraknie atrakcji dla dzieci w planie są: malowanie buziek, wykonywanie okolicznościowych magnesów – dzieci będą mogły same zrobić magnesy z własnym wzorem lub mikołajowym logo. Zaplanowano również sesję fotograficzną w wykonaniu Moniki Roczyny. Za wrzut do motomikołajkowej puszki otrzymasz piękne zdjęcie np. swojego dziecka w świątecznej lub motocyklowej scenerii. (Taką sesję będą miały też dzieci z Domu Dziecka przy ul. Pocztowej). A do tego będzie kilka znanych ludzi z którymi będzie można przybić piątkę i porozmawiać - m.in. aktorka Anna Guzik.

Cały dochód z imprezy jest przeznaczony na zakup wymarzonych prezentów (dzieci piszą listy do św. Mikołaja) oraz pomoc dla dzieci z bielskiego Domu Dziecka przy ul. Pocztowej. Motomikołajowa parada zawiezie prezenty do Domu Dziecka w niedzielę 4 grudnia. Ale na tym nie koniec - kwesta trwa miesiąc, ale pomoc trwa cały rok. Rok temu Motomikołaje zebrali ponad 28 tys. zł – dzięki tym pieniądzom dzieci były na zimowisku. Sfinansowana została terapia sensoryczna, wizyty u neurologa, pomoce dydaktyczne, a także letni wyjazd nad morze. A ostatnio najmłodsza grupa dzieci otrzymała cały zestaw mebli. Pomożecie?

Więcej informacji o stowarzyszeniu znajdziecie na www.motomikolajebielsko.pl lub/i facebook’u Motmikołaje Bielsko.

Zobacz również:
REKLAMA