[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

Motomikołaje w Kwidzynie 2012

1 Grudnia 2012 r. już po raz trzeci MotoMikołaje ze Stowarzyszenia Motocyklistów "MotoKwidzyn" kwestowali na ulicach miasta Kwidzyna, przy centrach handlowych i marketach, zbierając pieniądze dla najbiedniejszych rodzin z Kwidzyna i okolic.

Akcja MotoMikołajów odbyła się w Kwidzynie po raz trzeci, dlatego też w tym roku organizatorzy akcji zapewnili darczyńcom więcej atrakcji. Odbył się koncert RAMPIN REGGAE, rozstawiony został szybowiec, przed głównym wejściem do C.H. KOPERNIK, w którym każdy mógł zrobić sobie zdjęcie, nagłośnili przedsięwzięcie znacznie szybciej, m.in. ukazały się artykuły w tygodniku społeczno-kulturalnym Puls Kwidzyna, w serwisie informacyjnym naszemiasto.pl i na głównej stronie Urzędu miasta Kwidzyn, również uzyskali pozwolenia na kwesturę przy największych marketach w mieście.

REKLAMA

Tegoroczna pogoda i darczyńcy okazali się bardzo łaskawi, dzięki czemu udało się zebrać ponad 8.5 tyś zł, co jest wynikiem lepszym o ponad 5.5 tyś zł więcej niż w roku poprzednim! Zebrane pieniądze umożliwiły zakup prezentów i najpotrzebniejszych produktów do życia codziennego dla dziesięciu rodzin wytypowanych przez Kuratora Sądowego i Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, a także dla dwóch świetlic środowiskowych w Kwidzynie.Akcja Motomikołajów rozpoczęła się spod C.H. KOPERNIK o godzinie 10:00 od parady, ponad 50 motocykli ulicami miasta. Po paradzie cała grupa mikołajów licząca ponad 60 osób rozjechała się do wcześniej ustalonych miejsc zbiórki pieniędzy. O godz. 14.00 wszyscy zebrali się w salce przeznaczonej dla Motomikołajów w "Koperniku", na liczeniu pieniędzy.
MotoMikołajowie jak co roku wspomagani byli przez zaprzyjaźnioną grupą fotografów z forum e-kwidzyn.pl, dzięki którym każdy darczyńca mógł zrobić sobie zdjęcie na motocyklu z mikołajem lub śnieżynką. Zaś najmłodsi MotoMikołajowie częstowali cukierkami wszystkich wspomagających akcję, rozbawiali i umilali chwile spędzone na zimnym powietrzu mikołajom, a także sami zbierali dodatkowo pieniążki.

zobacz galerię

Zobacz również:
Tak, tak, to wcale nie jest żart. 25 lat temu, w listopadzie 1994 roku, na rynku pojawił się pierwszy numer „Motocykla”. Przez tych 300 miesięcy świat przyspieszył, podobnie jak współczesne motocykle. Przez 2,5 dekady przygotowaliśmy dla Ciebie 299 numerów naszego magazynu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij