Mikołaje na motocyklach z Trójmiasta

Mikołaje na motocyklach z Trójmiasta zbierają siły i środki. Zanim po raz XIII wyruszą na paradę 6 grudnia zbierają kasę dla dzieciaków. Możesz pomóc nie ruszając się z fotela!

Piotr Lewandowski
Mikołaje na motocyklach - Trójmiasto.

Wizyty trójmiejskich Motomikołajów w domach dziecka oraz szpitalach są wyczekiwane przez sporą grupę maluchów. Zgodnie z tradycją Mikołaj przynosi prezenty.

Chcesz zobaczyć jak najwięcej uśmiechniętych buzi? Pomóż - wpłać dowolną kwotę na konto Trójmiejskiego Stowarzyszenia Motocyklowego. Za zebraną kasę Motomikołaje planują przygotowanie paczek dla ponad 500 dzieciaków zamieszkujących w kilkunastu placówkach.

Kasę wpłacamy na konto:
24 1140 2004 0000 3402 7535 8970
Trójmiejskie Stowarzyszenie Motocyklowe
Al. Niepodległości 811, 81-805 Sopot

Nie zapomnijcie powiedzieć o tym znajomym! Akcja trwa do 26 listopada. Więcej informacji na stronie internetowej oraz na profilu fb

Wasza kasa się nie marnuje! Rok temu zebrano kosmiczną kwotę ponad 100 000zł. To zasługa bezpośrednich wpłat oraz cegiełek kupionych przez ponad 2200 biorących udział w paradzie Motomikołajów (było tam m.in. nasze długodystansowe Kymco). Dzięki waszej hojności ponad 500 dzieciaków dostało prezenty, a oprócz tego w woj. pomorskim ufundowano 15 000 obiadów!

Pamiętajcie tylko, że zbiórka zbiórka na paczki jest niezależna od zbiórki na obiady, które fundowane są w całości z wpłat za cegiełki/wjazdówki. Listę punktów w których będziecie mogli nabyć wjazdówki opublikujemy już niedługo.

Zobacz również:
REKLAMA