Motor Blues’n Rock Fest w Kletnie - finał juz w sobotę!

W motocyklowej knajpie Biker’s Choice w Kletnie 6 października odbędzie sie finał festiwalu Motór Rock’n Blues Fest.

Jesteśmy juz po dwóch eliminacyjnych sobotach (22 i 29.09) przeglądu „Motor Blues’n Rock Fest 2012”, który odbywa się w dobrze znanej wielu motocyklistom knajpie Biker’s Choice w Kletnie koło Stronia Śląskiego.
Do tej pory przez scenę przewinęło się dziesięć kapel (Eventus, Jabłko w przekroju, Dyktatura, Nofan, The Crew Faith; reszta wymieniona jest poniżej) i wszystkie zaprezentowały poziom, który nawet jeśli nie był bardzo dobry, to przynajmniej nie zmuszał do opuszczenia lokalu. Gatunkowo też było w sam raz. Mieszały się elementy bluesa, hard rock, punk rocka, britpopu i indie rocka.

Na scenie panowali raczej młodzi muzycy jednak pojawiło się tez i kilku starszych wyżeraczy - Centrala 57 i Łowcy Szmalu. W sumie jurorzy mieli poważny zgryz kogo wytypować do finałowego koncertu, który odbędzie się 6 października. Koniec końców, choć nie była to jednomyślna decyzja, postanowili, że w koncercie finałowym zagrają: Fairy Tale Show z Ząbkowic Śląskich, Akcyza z Wałbrzycha, Łowcy Szmalu z Nowej Rudy, Krótkie Spięcie z Obornik Śląskich i Centrala 57 z Międzylesia.

Zapowiada się ostry wieczór bowiem kapele te nie tylko solidnie grają, ale potrafią też zrobić niezłe widowisko. „Biker’s Choice” zaprasza więc na wielki finał, który odbędzie sie w sobotę 6 października o godzinie 19. Wstęp wolny!

Kontakt: Biker’s Choice Kletno 1/8 tel. 74 814 08 24

Zdjęcia: Aleksandra Rejterada

Zobacz również:
REKLAMA