[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ
5.0

Motor Music Travel Show - zapowiedź

Lubisz dobrą muzykę, jazdę motocyklem i podróże? Ekipa MMTS połączyła te trzy pasje. Chcesz poczuć prawdziwą wolność? Już w najbliższy weekend rusza pierwsza odsłona multimedialnego show.

Motor Music Travel Show to wyjątkowe, multimedialne show łączące trzy pasje: dobrą muzykę, jazdę na motocyklu i podróżowanie. Jeśli kręcą cię te same klimaty, to koniecznie rezerwuj najbliższą sobotę (2 marca 2019) i przyjeżdżaj do Bielska-Białej.

Doskonała aranżacja muzyczna i choreografia zostały dopełnione przez efekty specjalne: wyrzutnie ognia oraz lasery. Jedno jest pewne - emocji  nie zbraknie!

REKLAMA

Dzięki współpracy muzyków z Grupy Furmana z reżyserem Arturem Szulcem powstał wyjątkowy spektakl opowiadający o wolności, pasji i podróżach, w którym każdy widz znajdzie coś dla siebie.

W imieniu organizatorów zapraszamy na pierwsze i jedyne w swoim rodzaju muzyczno-motocyklowo-podróżnicze show.

Gdzie?

Bielskie Centrum Kultury, ul. Słowackiego 27, Bielsko-Biała

Kiedy?

W sobotę 2 marca 2019, start godzina 20:00

Za ile?

Bilety w cenie 50 zł są dostępne on-line na www.mmtsshow.pl

zobacz galerię

Zobacz również:
Motocykl Action Team - szkolenia na torze Modlin, dzięki którym nauczysz się jeździć lepiej, pewniej, szybciej i bezpieczniej.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij