[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ
5.0

Motor Music Travel Show - zapowiedź

Lubisz dobrą muzykę, jazdę motocyklem i podróże? Ekipa MMTS połączyła te trzy pasje. Chcesz poczuć prawdziwą wolność? Już w najbliższy weekend rusza pierwsza odsłona multimedialnego show.

Motor Music Travel Show to wyjątkowe, multimedialne show łączące trzy pasje: dobrą muzykę, jazdę na motocyklu i podróżowanie. Jeśli kręcą cię te same klimaty, to koniecznie rezerwuj najbliższą sobotę (2 marca 2019) i przyjeżdżaj do Bielska-Białej.

Doskonała aranżacja muzyczna i choreografia zostały dopełnione przez efekty specjalne: wyrzutnie ognia oraz lasery. Jedno jest pewne - emocji  nie zbraknie!

REKLAMA

Dzięki współpracy muzyków z Grupy Furmana z reżyserem Arturem Szulcem powstał wyjątkowy spektakl opowiadający o wolności, pasji i podróżach, w którym każdy widz znajdzie coś dla siebie.

W imieniu organizatorów zapraszamy na pierwsze i jedyne w swoim rodzaju muzyczno-motocyklowo-podróżnicze show.

Gdzie?

Bielskie Centrum Kultury, ul. Słowackiego 27, Bielsko-Biała

Kiedy?

W sobotę 2 marca 2019, start godzina 20:00

Za ile?

Bilety w cenie 50 zł są dostępne on-line na www.mmtsshow.pl

zobacz galerię

Zobacz również:
Tak, tak, to wcale nie jest żart. 25 lat temu, w listopadzie 1994 roku, na rynku pojawił się pierwszy numer „Motocykla”. Przez tych 300 miesięcy świat przyspieszył, podobnie jak współczesne motocykle. Przez 2,5 dekady przygotowaliśmy dla Ciebie 299 numerów naszego magazynu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij