[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Motorismo: bombowe okazje

Jak mówi przysłowie "każda okazja jest dobra", ale ekipa z Motorismo poszła krok dalej i przygotowała dla was "bombowe okazje"!

Co tydzień Motorismo wystawia do „cenowego odstrzału” komplet atrakcyjnych akcesoriów motocyklowych. Plecak FOX ze zbiornikiem na wodę, zestaw komunikatorówdla dwóch osób, koszulkę z ochraniaczami Ozone oraz zestaw naprawczy do oponmożna kupić w super cenach w tym tygodniu, czyli od 17 do 23 czerwca. Do drukowanej wersji MOTOCYKL-a dostaliśmy nieprawdziwe dane, a konkretnie datę obowiązywania promocji.

Ale uwaga! Już od poniedziałku zupełnie nowe okazje, ale jeśli bardzo będziesz chciał kupić coś z BOMBOWEJ OKAZJI z pomyloną datą, na pewno uda się to załatwić ze sprzedawcą w salonie Motorismo. Szczegółów szukajcie na  www.motorismo.pl 

Zobacz również:
Legenda MotoGP Casey Stoner, a także gwiazda zespołu Pramac Racing przekazali swoje rzeczy na aukcje by uzyskać pieniądze na pomoc Australii po straszliwych pożarach.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA