[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ
3.0

Motorower za 160 000 zł

Pamiętasz komedię „Głupi i głupszy” z lat 90-tych? Jim Carrey i Jeff Daniels w roli Lloyda i Harrego podróżowali w niej na wyjątkowo dziwnej maszynie. Kilka dni temu została ona sprzedana na aukcji za ponad 160 tysięcy złotych.

Koła od taczki, lisi ogon, silnik od kosiarki, koszyk od roweru i kilka metalowych rurek to główne części z których skonstruowano motorower do kultowego filmu – „Głupi i głupszy”. Ciekawe, czy projektant Sydney Barholomew spodziewał się, że po 24 latach będzie on wart ponad 50 tysięcy dolarów? Barholomew stworzył również futrzasty samochód, którym wcześniej Lloyd i Harry jeździli w tym filmie.

REKLAMA

Motyw w filmie, który najbardziej zapadł nam w pamięć, to ten w którym aktorzy nie mając kasy wyruszyli w podróż. Przypominający psa samochód Lloyd zamienił na coś bardziej ekonomicznego - dwukołowego. Ta przedziwna maszyna, pozwoliła im na dotarcie do Aspen. Niestety wymagało to wielu poświęceń z ich strony. Po dotarciu do miasta położonego w wysokich górach, Harry miał niezły problem w zejściu z motocykla, bo… przymarzł do pleców Lloyda. Jeśli jeszcze nie widziałeś „Głupi i głupszy” koniecznie nadrób zaległości.

zobacz galerię

Zobacz również:
Po kilku burzliwych latach nowy właściciel Husqvarny wydaje się kierować ją na spokojne wody.   
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (2)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij