[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Motorway Poznań - dni otwarte

Jesteś z Poznania i nie masz pomysłu na weekend? Salon Motorway organizuje dni otwarte! Atrakcji nie zabraknie.

Dni otwarte w salonie Motorway w Poznaniu.

Impreza rozpoczyna się już w piątek 15 kwietnia o godzinie 10 i potrwa aż do 19! W sobotę 16 kwietnia ciut krócej - od 10-18. W sobotę 16 kwietnia nie przegapcie pokazów motocykli zabytkowych.

15 i 16 kwietnia będzie można przetestować kaski marki Shoei oraz odzież Modeki. Dodatkowo użytkownicy kasków Shoei mogą liczyć na darmowy serwis i przygotowanie swoich garnków do sezonu.

Najbliższy weekend to również doskonała szansa na uzupełnienie swojej wiedzy w zakresie doboru odzieży motocyklowej. Wasze pytania czy wątpliwości rozwieje profesjonalna ekipa z Motorway'a.

Salon Motorway zlokalizowany jest na ul. Głogowskiej 348 w Poznaniu. Oprócz aktualnej odzieży i akcesoriów motocyklowych niemieckiej marki Modeka, holenderskiej marki Dane z membranami Gore-Tex oraz włoskich Dainese i Spidi, znajdziecie tu szeroką ofertę kasków Shoei, Scorpion czy AGV, obuwie motocyklowe Stylmartin i TCX, jeansy City Nomad, bieliznę termoaktywną Brubeck. Oferta ostatnio została poszerzona o nawigacje motocyklowe TomTom Rider oraz systemy komunikacji Cardo. W salonie znajdziesz także części eksploatacyjne oraz zamienne do motocykli.
Serdecznie zapraszamy!

zobacz galerię

Zobacz również:
„Małe pojemności z gwarancją niezawodności” – pod takim hasłem rusza promocja Yamahy obejmująca wszystkie modele o pojemności 125 cm3, które możesz prowadzić mając wyłącznie  samochodowe prawo jazdy kategorii B.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA