Motorway Poznań - dni otwarte

Jesteś z Poznania i nie masz pomysłu na weekend? Salon Motorway organizuje dni otwarte! Atrakcji nie zabraknie.

Modeka
Dni otwarte w salonie Motorway w Poznaniu.

Impreza rozpoczyna się już w piątek 15 kwietnia o godzinie 10 i potrwa aż do 19! W sobotę 16 kwietnia ciut krócej - od 10-18. W sobotę 16 kwietnia nie przegapcie pokazów motocykli zabytkowych.

15 i 16 kwietnia będzie można przetestować kaski marki Shoei oraz odzież Modeki. Dodatkowo użytkownicy kasków Shoei mogą liczyć na darmowy serwis i przygotowanie swoich garnków do sezonu.

Najbliższy weekend to również doskonała szansa na uzupełnienie swojej wiedzy w zakresie doboru odzieży motocyklowej. Wasze pytania czy wątpliwości rozwieje profesjonalna ekipa z Motorway'a.

Salon Motorway zlokalizowany jest na ul. Głogowskiej 348 w Poznaniu. Oprócz aktualnej odzieży i akcesoriów motocyklowych niemieckiej marki Modeka, holenderskiej marki Dane z membranami Gore-Tex oraz włoskich Dainese i Spidi, znajdziecie tu szeroką ofertę kasków Shoei, Scorpion czy AGV, obuwie motocyklowe Stylmartin i TCX, jeansy City Nomad, bieliznę termoaktywną Brubeck. Oferta ostatnio została poszerzona o nawigacje motocyklowe TomTom Rider oraz systemy komunikacji Cardo. W salonie znajdziesz także części eksploatacyjne oraz zamienne do motocykli.
Serdecznie zapraszamy!

Zobacz również:
REKLAMA