Motoserce 2011 już jutro!

Motoserce to zainicjowana przez Kongres Polskich Klubów Motocyklowych ogólnopolska akcja motocyklowego krwiodawstwa. Impreza po raz pierwszy odbył a się w roku 2009.

Jutro, 16 kwietnia, Motoserce odbędzie się już po raz trzeci. Przy okazji w całej Polsce organizowane są rozmaite atrakcje; koncerty, pokazy, parady, pikniki i inne imprezy plenerowe. 
Podczas pierwszej akcji w 2009 roku bikerom udało się zebrać na terenie całego kraju ponad 1300 litrów krwi, rok później - mimo iż wiele imprez odwołano lub przeniesiono ze względu na katastrofę prezydenckiego samolotu pod Smoleńskiem (akcja była zaplanowana na 10 kwietnia) - zebrano już ponad 2075 litrów. A jak będzie w tym roku?Jeżeli chcesz w ramach Motoserca 2011 oddać krew, a nie wiesz jak i gdzie to zrobić koniecznie odwiedź stronę www.motoserce.pl gdzie znajdziesz wszystkie niezbędne informacje i namiary.

zobacz galerię

Zobacz również:
Motocyklowa Fabryka Adrenaliny to znane miejsce na motocyklowej mapie Polski. W nadchodzący weekend MFA organizuje dni otwarte. Na uczestników czekają jazdy testowe motocyklami, mnóstwo promocji i atrakcyjnych ofert.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA