Motoshow Szczecin

Targi motoryzacyjne w Szczecinie odbyły się w dniach 10-11.04.2010 roku. W czasie dwóch dni przez hale przewinęło się około 10 000 zwiedzających.


Targi motoryzacyjne w Szczecinie odbyły się w dniach 10-11.04.2010 roku. W czasie dwóch dni przez hale przewinęło się około 10 000 zwiedzających. Imprezę otworzył nasz najbardziej utytułowany żużlowiec - Tomasz Gollob.Niestety ze względu na żałobę narodową odwołano wszystkie imprezy towarzyszące - czyli całe show. Pozostało podziwianie sprzętów oraz hostess (nie zabrakło bodypaintingu).
Przed wejściem można było "na sucho" potrenować jazdę na gumie. Symulator dawał radę. Na tym nie dość udawania - niezłym wzięciem cieszył się również symulator dachowania. Oprócz tego zainteresowani mogli sobie pstryknąć fotę w Ferrari, z wypasionym Porsche 911 Turbo, czy Boss Hossem. Młodszym oczy się świeciły na widok wyczynowego gokarta.


Motocykle zaprezentowano na stoiskach kilku firm - Moto Ars, Mikes Bikes, Moto Centrum, Motodiabły, Moto 46 oraz Moto Klinika.Zobacz również:
REKLAMA