Motoświdnica na czele!

Debiutujący w tym sezonie zespół Motświdnica Racing Team i jadący w jego barwach Piotr Betlej kolejny raz spisali się znakomicie. Dobrze również pojechał Przemek Saleta.

27 czerwca to dzień kiedy odbyła się druga runda Mistrzostw Polski i Pucharu Polski. Tym razem zawodnicy ścigali się o punkty na czeskim torze w Brnie. Bardzo ciekawa walka rozegrała się w najwyższych klasach wyścigowych, ale równie emoconująca była klasa Rookie 1000 gdzie startuje dwóch debiutantów: Piotr Betlej (Motoswidnica Racing Team) oraz Przemek Saleta (Suzuki POLand POSITION Racing Team).
Zawodnik ze świdnicy już w pierwszej rundzie na torze w Poznaniu pokazał na co go stać i zajął drugie miejsce. W Brnie pokazał jednak znakomitą determinację i umiejętność przystosowania się do złych warunków panujących na torze i wygrał wyścig. Dzięki temu zwycięstwu wskoczył na pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej.
Coraz lepiej radzi sobie również Przemysław Saleta. Tym razem znany eks-bokser dojechał na znakomitym 10 miejscu (22 ogółem) w swojej klasie, zdobywając 6 punktów do generalki.
Następna runda już od 10 lipca również w Czechach, na torze w Moście.
REKLAMA