Motoswidnica na podium!

Podczas pierwszej rundy Pucharu Polski w lasie Rookie 1000 znakomicie spisał się Piotr Betlej z teamu Motoświdnica.pl zajmując drugie miejsce.

Nowy team, nowy zawodnik i od razu wielki sukces. Motoswidnica.pl to debiutant wśród teamów startujących w klasie Rookie1000 Pucharu Polski. Ścigający się w ich barwach Piotr Betlej pokazał się z najlepszej strony i ostatecznie zajął drugie miejsce w swoim pierwszym wyścigu w życiu. Mało tego, zwycięstwo wymknęło mu się w ostatniej chwili kiedy na pół długości motocykla wyprzedził go Adam Rajek. Piotr był wspierany przez liczną grupę kibiców ze Świdnicy co na pewno dodało mu skrzydeł. Wykazał się doskonałą umiejętnością jazdy oraz wytrzymałością psychiczną. Przez pół wyścigu ścigał się z zawzięcie atakującym Marianem Wiśniewskim, który w końcu nie wytrzymał presji i na 7 okrążeniu wylądował na poboczu. Od tego momentu Piotr prowadził, odpierając ataki Adama Rajka i Jarka Pogwidza prawie do samego końca. Tuż przed meta niestety musiał skapitulować i dojechał do mety tuż za Rajkiem ze stratą 0.127 s. Kolejna runda już 27 i 28 czerwca na czeskim torze w Brnie.  Mimo doskonałego występu w Poznaniu team Motoświdnica.pl jest świadom ogromu pracy jaki muszą wykonać przed kolejnym startem.

zobacz galerię

Zobacz również:
Po raz pierwszy w formule Pucharu Polski Pit Bike, po raz pierwszy na torach całego kraju - zawody off-road na minimotocyklach zaczynają sezon w nowej randze. Pierwsza runda już 28 marca na torze w Głażewie!
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA