[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

Mulholland Drive

Mulholand Drive to kręta trasa wznosząca się ponad Hollywood w Los Angeles wiodąca z miasta na wybrzeże Santa Monica. To jedna z ulubionych dróg motocyklistów z LA i okolic.

Ostre winkle i piękne widoki przyciągają co roku mnóstwo bikerów. Mulholand jest jednak zdradliwa o czym przekonuje się wielu mniej lub bardziej doświadczonych motocyklistów.Ci nieszczęśnicy często zbierają części swojego motocykla rozrzucone po całej drodze, zaraz po tym jak ich sprzęty fiknęły kozła lub zaliczyły szlifa, lub innego paciaka. Wiele z takich zdarzeń uwiecznionych jest na amatorskich filmach z przelotów po tej pięknej trasie. Poza oczywistą przestrogą przed bycie zbyt pewnym siebie filmy mogą mieć też charakter szkoleniowy i każdy myślący biker może wyciągnąć z nich pewne wnioski. Właśnie dlatego Mulholland Drive zasłużyło u nas na newsika z pakietem filmów. Żadna kraksa nie skończyła się źle, ale na pewno pozostała bolesna rana na honorze pechowych bikerów.

Enjoy:

REKLAMA


REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Zobacz również:
Był pijany, miał przy sobie broń, amunicję i pół kilograma amfetaminy. Uderzył w radiowóz, a jego motocykl nie miał tablic rejestracyjnych.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij