Multikino otwiera sezon 2013

Już 18 kwietnia o 18.00 otwieramy sezon motocyklowy! Multikino oraz wydawnictwo 360stopni zapraszają na pokazy specjalne dwóch kultowych filmów motocyklowych.

„Jazda na krawędzi 3D” (Wyścigi TT na wyspie Man, film w 3D) oraz „The Doctor, The Tornado and The Kentucky Kid” (dokument o Moto GP), czyli dwa filmy w cenie jednego biletu. Cena biletu 22 zł normalny, 17 zł ulgowy dla uczniów i studentów z ważną legitymacją  lub z kuponem Facebook. Kupony do pobrania w aplikacji voucherowej na Fan Page’u Multikino Polska. Szczegółu można znaleźć na www.multikino.pl.

Pokaz odbędzie się 18 kwietnia o godzinie 18:00 w 17 kinach sieci Multikino: Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Koszalin, Kraków, Łódź (Silver Screen), Poznań 51, Radom, Rybnik, Rzeszów, Szczecin, Warszawa Ursynów, Warszawa Wola, Warszawa Targówek, Warszawa Złote Tarasy, Wrocław Arkady Wrocławskie, Zabrze.

Bilety online: http://multikino.pl/pl/wydarzenia/sport/otwarcie-sezonu-motocyklowego/
Dołącz do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/308100959318902/?ref=ts&fref=ts


O filmach:
Jazda na krawędzi (3D)
(TT3D: Closer to the Edge, USA, 2011)
Czas trwania: 104 min
Reżyseria: Richard de Aragues
Obsada: Guy Martin, Ian Hutchinson, John McGuinness, Michael Dunlop,  Jared Leto (głos)
Język: angielski (polskie napisy)
Najlepiej sprzedająca się produkcja dokumentalna w historii brytyjskiej kinematografii. Opowieść o pasji, wolności wyboru i woli walki, której akcja rozgrywa się na brytyjskiej wyspie Man. Już od ponad 100 lat organizowane są tam uliczne wyścigi motocyklowe „Isle of Man TT Races” - zaliczane do jednych z najbardziej widowiskowych i niebezpiecznych imprez tego typu na świecie. Wyspa jest jedynym terytorium należącym do Wielkiej Brytanii, na którym nie obowiązuje ograniczenie prędkości. Na DVD oprócz filmu z dźwiękiem przestrzennym DD 5.1 i DTS znajduje się wywiad z Bridget Dobbs, żony Paula Dobbsa, który zginął w wyścigu filmowanym przez ekipę Richarda de Araguesa w 2010 r.

The Doctor, The Tornado and The Kentucky Kid
(USA, 2006)
Czas trwania: 104 min
Reżyseria: Mark Neale
Obsada: Colin Edwards, Nicky Hayden, John Hopkins,  Ewan McGregor (głos)
Język: angielski (polskie napisy)
Kontynuacja „Najszybszego”, dokumentującego MotoGP 2004, w reżyserii Marka Neala. Opowieść o największym wyścigu motocyklowym w historii Ameryki – Red Bull U.S. Grand Prix w Laguna Seca w Kalifornii w 2005 roku. Ewan McGregor, narrator filmu opowiada o uczestnikach wyścigu, którzy swoją pogoń za marzeniami realizują w obliczu prawdziwego niebezpieczeństwa i pod ogromną presją. Nie ma tu miejsca na pomyłkę, jest maksimum adrenaliny.

Zobacz również:
REKLAMA