[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ
1.0

Muzycznie i motocyklowo - Eleven Bike Fest 2018

Największe rockowe gwiazdy polskiej i zagranicznej sceny, konkursy z nagrodami, strefa kibica podczas meczu Polska vs Kolumbia oraz zlot motocyklowy - to i jeszcze więcej atrakcji będzie czekało na Ciebie podczas IV edycji Eleven Bike Fest 2018 we Wrocławiu. Impreza zapowiada się obiecująco. Sprawdź: gdzie, kiedy i za ile?

Nie masz jeszcze planów na drugą połowę czerwca? Koniecznie zapisz sobie w kalendarzu datę 22-25 czerwca 2018. W tych dniach odbędzie się we Wrocławiu kolejna już IV edycja ELEVEN BIKE FEST. Czym jest EBF? To muzyczno-motocyklowa impreza, czyli połączenie zlotu z koncertami największych rockowych kapel. Jej organizatorem jest wrocławski klub HARLEY DAVIDSON CLUB ELEVEN. Na imprezę możesz wpaść nawet jeśli nie latasz na H-D bo każdy motocyklista jest tam mile widziany. ELEVEN BIKE FEST 2018, odbędzie się na Campingu Stadionu Olimpijskiego we Wrocławiu przy Al. Paderewskiego 35.

W programie jest mnóstwo atrakcji oraz wspaniałe koncerty gwiazd międzynarodowej i polskiej sceny rockowej. Zagrają m.in. brytyjska legenda Status Quo, brytyjski Paradise Lost oraz po raz pierwszy w Polsce długo wyczekiwany niemiecki Axel Rudi Pell. Polską scenę muzyczną reprezentować będą m.in. Big Cyc, Acid Drinkers, Farben Lehre, Nocny Kochanek, Rebelianci i wiele innych.

REKLAMA

W niedzielę 24.06.2018 na terenie imprezy powstanie strefa kibica, w której wspólnie będziemy mogli kibicować naszej narodowej reprezentacji w meczu Polska vs Kolumbia na Mistrzostwach Świata w Piłce Nożnej.

Organizator gwarantuje również mnóstwo konkursów i nagród dla uczestników imprezy. Cały dochód ze sprzedaży losów przeznaczonych do wygrania głównej nagrody został w całości przekazany na rzecz „Fundacji Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”, której twarzą jest Martyna Wojciechowska.

Przedsprzedaż dostępna w internecie pod:

https://www.ticketmaster.pl/artist/eleven-bike-fest-bilety/997989

lub w stacjonarnych punktach sprzedaży firmy Ticketmaster na terenie całej Polski (m.in. sklepy Empik, Saturn, Media Markt)

Ceny biletów:

- 150 zł –przedsprzedaż – karnet na wszystkie dni festiwalu (sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem TicketMaster - www.ticketmaster.pl)

- 90 zł – przedsprzedaż – bilet jednodniowy (sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem TicketMaster - www.ticketmaster.pl)

- 180 zł –karnet na wszystkie dni festiwalu (dostępny tylko w kasach stadionu w dniach trwania imprezy)

- 100 zł –bilet jednodniowy (dostępny tylko w kasach stadionu w dniach trwania imprezy)

Cena karnetów obejmuje również korzystanie ze strzeżonego 24h pola namiotowego jak i korzystanie z wszelkich sanitariatów. 

Więcej informacji znajdziecie na www.11bikefest.com lub e-mail: info@11bikefest.com

Zobacz również:
Zajączek wielkanocny przyniósł już nowy numer MOTOCYKLA i możecie znaleźć go w kioskach i na stacjach benzynowych. Mamy 156 stron na których znów sporo się dzieje!
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA