Muzycznie i motocyklowo - Eleven Bike Fest 2018

Największe rockowe gwiazdy polskiej i zagranicznej sceny, konkursy z nagrodami, strefa kibica podczas meczu Polska vs Kolumbia oraz zlot motocyklowy - to i jeszcze więcej atrakcji będzie czekało na Ciebie podczas IV edycji Eleven Bike Fest 2018 we Wrocławiu. Impreza zapowiada się obiecująco. Sprawdź: gdzie, kiedy i za ile?

Eleven Bike Fest

Nie masz jeszcze planów na drugą połowę czerwca? Koniecznie zapisz sobie w kalendarzu datę 22-25 czerwca 2018. W tych dniach odbędzie się we Wrocławiu kolejna już IV edycja ELEVEN BIKE FEST. Czym jest EBF? To muzyczno-motocyklowa impreza, czyli połączenie zlotu z koncertami największych rockowych kapel. Jej organizatorem jest wrocławski klub HARLEY DAVIDSON CLUB ELEVEN. Na imprezę możesz wpaść nawet jeśli nie latasz na H-D bo każdy motocyklista jest tam mile widziany. ELEVEN BIKE FEST 2018, odbędzie się na Campingu Stadionu Olimpijskiego we Wrocławiu przy Al. Paderewskiego 35.

W programie jest mnóstwo atrakcji oraz wspaniałe koncerty gwiazd międzynarodowej i polskiej sceny rockowej. Zagrają m.in. brytyjska legenda Status Quo, brytyjski Paradise Lost oraz po raz pierwszy w Polsce długo wyczekiwany niemiecki Axel Rudi Pell. Polską scenę muzyczną reprezentować będą m.in. Big Cyc, Acid Drinkers, Farben Lehre, Nocny Kochanek, Rebelianci i wiele innych.

W niedzielę 24.06.2018 na terenie imprezy powstanie strefa kibica, w której wspólnie będziemy mogli kibicować naszej narodowej reprezentacji w meczu Polska vs Kolumbia na Mistrzostwach Świata w Piłce Nożnej.

Organizator gwarantuje również mnóstwo konkursów i nagród dla uczestników imprezy. Cały dochód ze sprzedaży losów przeznaczonych do wygrania głównej nagrody został w całości przekazany na rzecz „Fundacji Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”, której twarzą jest Martyna Wojciechowska.

Przedsprzedaż dostępna w internecie pod:

https://www.ticketmaster.pl/artist/eleven-bike-fest-bilety/997989

lub w stacjonarnych punktach sprzedaży firmy Ticketmaster na terenie całej Polski (m.in. sklepy Empik, Saturn, Media Markt)

Ceny biletów:

- 150 zł –przedsprzedaż – karnet na wszystkie dni festiwalu (sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem TicketMaster - www.ticketmaster.pl)

- 90 zł – przedsprzedaż – bilet jednodniowy (sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem TicketMaster - www.ticketmaster.pl)

- 180 zł –karnet na wszystkie dni festiwalu (dostępny tylko w kasach stadionu w dniach trwania imprezy)

- 100 zł –bilet jednodniowy (dostępny tylko w kasach stadionu w dniach trwania imprezy)

Cena karnetów obejmuje również korzystanie ze strzeżonego 24h pola namiotowego jak i korzystanie z wszelkich sanitariatów. 

Więcej informacji znajdziecie na www.11bikefest.com lub e-mail: [email protected]

Zobacz również:
REKLAMA