[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
PODZIEL SIĘ

NO SMOKING

Plotki głoszą jakoby Tajwan przymierzał się do wprowadzenia zakazu palenia... podczas jazdy motocyklem lub skuterem.

Tajwańska agencja ochrony środowiska już od jakiegoś czasu sygnalizuje, że palenie papierosów podczas jazdy nie tylko samochodami, ale również skuterami i motocyklami to spory problem. Co ciekawe nie dotyczy on tylko kwestii bezpieczeństwa, ale również ekologii i ochrony środowiska. Tajwan jest jednym z większych rynków jednośladów na świecie. Właśnie dlatego agencja ochrony środowiska we współpracy z rządem Tajwanu chce od przyszłego roku wprowadzić zakaz palenia podczas jazdy. Niby temat zupełnie nas nie dotyczy, a z drugiej strony czy którykolwiek z was pali podczas jazdy motocyklem? Przyznam szczerze, że nigdy nie przyszło mi to do głowy (może dlatego że jestem niepalący) i mimo wszystko jakoś nie wyobrażam sobie ćmienia papieroska podczas jazdy na motocyklu.


Zobacz również:
Daniel, nasz czytelnik szuka dwóch skradzionych mu przez nieuczciwego mechanika starych motocykli. Jeżeli natknąłeś się na któryś z nich - Jawę 353 z 1958 roku albo o rok młodszą MZ ES 250 - daj znać. 
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij