Na Jedwabnym Szlaku - półmetek

Panowie podróżujący Jedwabnym Szlakiem pokonali już połowę dystansu z zaplanowanych 16 000 kilometrów. Teraz znajdują się w Tadżykistanie blisko granicy z Afganistanem.

Mimo kilku problemów z motocyklami i wciąż trwającemu wyścigowi z czasem chłopaki dają radę. Piotrek, Grzesiek, Maciej i Andrzej pokonali już około 8000 kilometrów i pewnie zmierzają do Pamiru. Od startu minął już miesiąc i choć problemy techniczne zatrzymały i na ponad tydzień w Dushanbe (Tadżykistan) nie poddają się.

Wszędzie mogą liczyć na gościnność i przyjazność okolicznych mieszkańców, a wsparcie znajomych z Polski już raz uratowało im tyłki - kiedy zepsuł się KTM i jedna z Yamah życzliwi kumple zorganizowali szybką paczkę i dzięki temu panowie mogą jechać dalej. Przy takim tempie już niedługo przekroczą granicę z Kirgistanem, a dalej Kazachstan i Mateczka Rosja. Trzymamy kciuki i śledzimy ich dalsze poczynania. Wy też możecie śledzić ich trasę na ich oficjalnej stronie i profilu na Facebooku.

a tak było jeszcze tydzień temu:


zobacz galerię

Zobacz również:
5 i 6 czerwca w Gdańsku na torze przy ul. Starogardzkiej wystartują najmłodsi adepci motocrossu, którzy ścigać się będą w drugiej rundzie Mistrzostw Europy strefy północno-wschodniej. Mimo młodego wieku zawodników, będzie to widowisko pełne sportowej adrenaliny!
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA