Na Versysie do Andaluzji

Lubisz turystykę motocyklową, ale nie chce ci się załatwiać wszystkich formalności, przygotowywać motocykla i kombinować z noclegami? Probike - oficjalny importer Kawasaki ma dla ciebie propozycję.

Probike zamierza zorganizować 7-dniową wycieczkę dla 8 osób w góry Sierra Nevada w Hiszpanii. Za cenę 1400 Euro każdy chętny dostanie przygotowany i zatankowany motocykl Kawasaki Versys. W tej cenie znajdują się oczywiście koszty zakwaterowania i wyżywienia, paliwo do motocykla, polskojęzyczny przewodnik na miejscu oraz samochód techniczny z serwisem w razie W. Jeśli więc chciałbyś pojeździć w hiszpańskich górach, dysponujesz pewną kwotą pieniędzy, a masz totalnego lenia i nie chce ci się załatwiać żadnych noclegów i przygotowywać planu logistycznego pisz na maila [email protected] .

kawasaki-versys-2010-07.jpg

Zobacz również:
Startuje sezon Pucharu Polski Pit Bike. Podczas pierwszej rundy, która odbędzie się na torze Wallrav Race Center pod Zieloną Górą, zawodnicy zmierzą się w formule SM, czyli wyścigach na asfalcie. Wydarzenie zaplanowano na 6 czerwca 2021, całość będzie transmitowana na żywo, na kanale organizatora.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA