REKLAMA

Nadchodzi nowy BMW GS

Czym zaskoczy nas największy niemiecki producent motocykli podczas nadchodzących targów EICMA? Sprawdź oficjalne zajawki BMW zapowiadające nowości na 2018 r. 

BMW na swoim oficjalnym kanale opublikowało dwie zapowiedzi dotyczące nowych motocykli. Premiera tych modeli ma się odbyć podczas najbliższych targów w Mediolanie. Jedno z nagrań mocno podkreśla turystyczne i off-roadowe klimaty. Ukazuje nawet kilka szczegółów takich jak kokpit (widoczny na zdjęciu czy sylwetkę motocykla. Nie mamy wątpliwości – nadchodzi nowy GS. Nie możemy się doczekać, odliczając dni do EICMY.

Druga filmowa zapowiedź przedstawia już zdecydowanie miejskie klimaty. Niestety widać niewiele, jakiś lekki naked? A może... w pewnym momencie chyba dostrzegliśmy sylwetkę skutera. A wy jak sadzicie?

Zapisz

Zapisz

Zobacz również:
Ze względu na to ograniczenia narzucone z powodu epidemii koronawirusa Yamaha Motor Polska przedłuża wiosenne promocje ułatwiające zakupy nowych motocykli i skuterów. Wszystkie akcje zostają przedłużone do końca maja 2020 r. Chodzi o akcje: Niken 3x3x3 oraz duże i małe pojemności z gwarancją niezawodności.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA