[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ
5.0

Nadchodzi nowy BMW GS

Czym zaskoczy nas największy niemiecki producent motocykli podczas nadchodzących targów EICMA? Sprawdź oficjalne zajawki BMW zapowiadające nowości na 2018 r. 

BMW na swoim oficjalnym kanale opublikowało dwie zapowiedzi dotyczące nowych motocykli. Premiera tych modeli ma się odbyć podczas najbliższych targów w Mediolanie. Jedno z nagrań mocno podkreśla turystyczne i off-roadowe klimaty. Ukazuje nawet kilka szczegółów takich jak kokpit (widoczny na zdjęciu czy sylwetkę motocykla. Nie mamy wątpliwości – nadchodzi nowy GS. Nie możemy się doczekać, odliczając dni do EICMY.

REKLAMA

Druga filmowa zapowiedź przedstawia już zdecydowanie miejskie klimaty. Niestety widać niewiele, jakiś lekki naked? A może... w pewnym momencie chyba dostrzegliśmy sylwetkę skutera. A wy jak sadzicie?

Zapisz

Zapisz

Zobacz również:
Tak, tak, to wcale nie jest żart. 25 lat temu, w listopadzie 1994 roku, na rynku pojawił się pierwszy numer „Motocykla”. Przez tych 300 miesięcy świat przyspieszył, podobnie jak współczesne motocykle. Przez 2,5 dekady przygotowaliśmy dla Ciebie 299 numerów naszego magazynu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij