[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Nadciąga Hyosung Exiv 250

Hyosung Exiv 250 to nowa, lekka i łatwa w prowadzeniu maszyna, która na wiosną pojawi się w ofercie Arkus & Romet Group.

Napędza go jednocylindrowy silnik o pojemności 250ccm i mocy 28 KM, zaś agresywny design wpisuje się w aktualne motocyklowe trendy. Szczególną uwagę zwrócono też na centralizację masy: silnik umieszczono blisko główki ramy, a zbiornik ulokowano dość nisko. Stalowa kratownicowa rama o niewielkich gabarytach i kompaktowym kształcie pozwoliła obniżyć masę zachowując wymaganą sztywność. W celu obniżenia środka ciężkości oraz uzyskania równomiernego rozkładu masy wydech powędrował pod silnik. Z przodu pracuje widelec upside down oraz tarcza hamulcowa o średnicy 300 mm z czterotłoczkowym zaciskiem. Z tyłu tarcza o średnicy 230 mm z zaciskiem dwutłoczkowym oraz aluminiowy wahacz i centralny amortyzator z pięciostopniową regulacją napięcia sprężyny. Motocykl trafi do sprzedaży w marcu a cena ba być kusząca. Więcej na stronie importera

zobacz galerię

Zobacz również:
Przymierzałeś się do zakupu nowej Yamahy, ale szerząca się epidemia koronawirusa pokrzyżowała twoje plany? Nie poddawaj się. Od dzisiaj możesz zamówić swój wymarzony motocykl nie wychodząc z domu.  
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij