Nadciąga Triumph Scrambler 1200

Lubisz klasyczny wygląd i duże silniki? Triumph przygotował dla Ciebie coś ekstra. Scrambler 1200 to nowy brytyjski model na nadchodzący sezon. Jego oficjalna premiera odbędzie się za...

Triumph Scrambler 1200 Triumph - Youtube

Nadchodzący sezon zapowiada się bardzo obiecująco, szczególnie dla osób lubiących nowinki. Na rynku pojawi się bowiem dużo nowych modeli motocykli - min. Moto Guzzi V85, Suzuki Katana, Yamaha T7 a może nawet trójkołowa Honda. Triumph to kolejny producent, który nie zamierza nas w tej kwestii zawieść. W tym roku przygotował dla coś wyjątkowego, a mianowicie Scramblera z silnikiem 1200.

Moda na oldschoolowe motocykle wciąż trwa i nic nie wskazuje na to żeby stylistyka dawnych lat miała się komukolwiek znudzić.

Duży bulgoczący silnik, wysoko poprowadzone podwójne rury wydechowe, spory prześwit, złoty widelec USD, szprychowe koła, aluminiowa płyta pod silnik - z filmowej zapowiedzi wynika, że właśnie tak prezentował się będzie Scrambler 1200. Triumph zapewnia, że będzie to motocykl oparty o całkiem nową konstrukcję. Ciekawe czy faktycznie tak właśnie będzie. 

Triumph Scrambler 1200Triumph - Youtube
Triumph Scrambler 1200Triumph - Youtube
Triumph Scrambler 1200Triumph - Youtube

25 sekundowy filmik prezentuje motocykl tylko fragmentarycznie, a reszty możemy się tylko domyślać. Nie pozostało nam nic innego niż czekać... Na szczęście niedługo, bo według daty na filmie więcej szczegółów na temat dużego Scramblera poznamy 24 października. Premiera nowej maszyny najprawdopodobniej będzie miała miejsce w Mediolanie podczas motocyklowych targów EICMA w Mediolanie (6 listopada - 11 listopada).

Zobacz również:
REKLAMA