[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Nadciąga Triumph Scrambler 1200

Lubisz klasyczny wygląd i duże silniki? Triumph przygotował dla Ciebie coś ekstra. Scrambler 1200 to nowy brytyjski model na nadchodzący sezon. Jego oficjalna premiera odbędzie się za...

Nadchodzący sezon zapowiada się bardzo obiecująco, szczególnie dla osób lubiących nowinki. Na rynku pojawi się bowiem dużo nowych modeli motocykli - min. Moto Guzzi V85, Suzuki Katana, Yamaha T7 a może nawet trójkołowa Honda. Triumph to kolejny producent, który nie zamierza nas w tej kwestii zawieść. W tym roku przygotował dla coś wyjątkowego, a mianowicie Scramblera z silnikiem 1200.

Moda na oldschoolowe motocykle wciąż trwa i nic nie wskazuje na to żeby stylistyka dawnych lat miała się komukolwiek znudzić.

REKLAMA

Duży bulgoczący silnik, wysoko poprowadzone podwójne rury wydechowe, spory prześwit, złoty widelec USD, szprychowe koła, aluminiowa płyta pod silnik - z filmowej zapowiedzi wynika, że właśnie tak prezentował się będzie Scrambler 1200. Triumph zapewnia, że będzie to motocykl oparty o całkiem nową konstrukcję. Ciekawe czy faktycznie tak właśnie będzie. 

25 sekundowy filmik prezentuje motocykl tylko fragmentarycznie, a reszty możemy się tylko domyślać. Nie pozostało nam nic innego niż czekać... Na szczęście niedługo, bo według daty na filmie więcej szczegółów na temat dużego Scramblera poznamy 24 października. Premiera nowej maszyny najprawdopodobniej będzie miała miejsce w Mediolanie podczas motocyklowych targów EICMA w Mediolanie (6 listopada - 11 listopada).

zobacz galerię

Zobacz również:
Suzuki Motor Corporation i Chris Vermeulen zakończą współpracę w Motocyklowych Mistrzostwach Świata MotoGP. Sezon 2009 będzie ostatnim dla Australijczyka w barwach Rizla Suzuki.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij