[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

Nadgorliwy obywatel

Kerry Donnelly mieszka na przedmieściach miasta Canton w hrabstwie Cardiff. Mimo że na jego ulicy obowiązuje ograniczenie do 30 mph (około 50 km/h) kierowcy rzadko go przestrzegają.

Taki stan rzeczy dość mocno poirytował Kerry'ego. Na tyle, że postanowił temu zaradzić. W jaki sposób? Ano taki, że postanowił na aukcji za 1500 funtów (około 7500 zł) zakupić busa z fotoraderem i postawić go przed swoim domem. Bus pochodzi prawdopodobnie z demobilu. Nie wykluczone, że nie było w środku również fotoradaru, ale straszak działa równie dobrze. Od tego czasu podobno kierowcy mocno zwolnili, a pan Donnelly czuje się bezpieczniej. Czy jednak nie uważacie tego za sporą przesadę i nadgorliwość?

REKLAMA
Zobacz również:
Jeśli lubisz motocykle i masz smykałkę do handlu lub masz doświadczenie i wiedzę w serwisowaniu motocykli wrocławski salon I'M Ready przy Sobieskiego , oraz dealer marek Ducati, Aprilia, KTM, Piaggio i Husqvarna ma dla ciebie robotę!
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij