[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Nadjeżdża Harley-Davidson Road Glide Special

Jest jedną z nowości modelowych na rok 2015. Harley-Davidson Road Glide Special został zaprezentowany na słynnym zlocie motocyklowym w Sturgis w Południowej Dakocie.

Smukła sylwetka, owiewka w kształcie nosa rekina i typowe dla Harleya DNA - to podstawowe cechy nowego modelu Road Glide Special.

Na pokładzie ma takie bajery jak dwa reflektory LED Daymaker, ręcznie regulowane, obniżone tylne zawieszenie, czy zestaw multimedialny Boom! Box 6.5GT z ekranem dotykowym i nawigacją GPS, sterowaną joystickiem.

Silnik Harleya-Davidsona Road Glide Special to Twin Cam 103 V-Twin o podwyższonej mocy. Układ hamulcowy nowego customa jest połączony z systemem ABS. Dopełnieniem całości jest wyjątkowe malowanie wewnętrznej strony owiewki i stylowe, ręcznie malowane paski.

zobacz galerię

Zobacz również:
Oto zwycięzca ostatniej, finałowej Bitwy Królów Harley-Davidson. W finale pokonał zwycięzców ostatnich pięciu corocznych konkursów na najlepszego customa Harley-Davidson
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (2)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij