Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Nadjeżdża Harley-Davidson Road Glide Special

Jest jedną z nowości modelowych na rok 2015. Harley-Davidson Road Glide Special został zaprezentowany na słynnym zlocie motocyklowym w Sturgis w Południowej Dakocie.

Smukła sylwetka, owiewka w kształcie nosa rekina i typowe dla Harleya DNA - to podstawowe cechy nowego modelu Road Glide Special.

Na pokładzie ma takie bajery jak dwa reflektory LED Daymaker, ręcznie regulowane, obniżone tylne zawieszenie, czy zestaw multimedialny Boom! Box 6.5GT z ekranem dotykowym i nawigacją GPS, sterowaną joystickiem.

Silnik Harleya-Davidsona Road Glide Special to Twin Cam 103 V-Twin o podwyższonej mocy. Układ hamulcowy nowego customa jest połączony z systemem ABS. Dopełnieniem całości jest wyjątkowe malowanie wewnętrznej strony owiewki i stylowe, ręcznie malowane paski.

zobacz galerię

Zobacz również:
Poznaj nową oponę sportowo-turystyczną firmy METZELER - ROADTEC 01. Opracowana by zaoferować motocyklistom wysoki poziom przyczepności w różnych warunkach pogodowych. Zarówno na suchej jak i mokrej nawierzchni, a także w zmiennych warunkach oraz na nawierzchniach o niskiej przyczepności. ROADTEC™ 01 oferuje przebiegi na porównywalnym poziomie w odniesieniu do swojego segmentu dzięki bardziej jednorodnemu zużyciu oraz dużej stabilności, zarówno przy dużych prędkościach, jak i przy w pełni obciążonym motocyklu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (3)
ZOBACZ KOMENTARZE
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij