[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ
3.8

Nagi kierowca skutera złapany przez policję

Nie lada niespodzianka spotkała patrol niemieckiej drogówki. Zatrzymali skuter prowadzony przez nagiego mężczyznę. Jak na ten widok zareagowali funkcjonariusze?

goły motocyklista

Mieszkaniec powiatu Märkisch-Oderland w Niemczech w poniedziałek (24.06) został zatrzymany przez brandenburski patrol policji. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie to, że kierowca skutera był prawie nagi. Miał na sobie tylko sandały i kask.

ZOBACZ TEŻ: Dogadałbyś się z motocyklistą? Slang motocyklowy

Kiedy zatrzymała go policja mężczyzna powiedział do funkcjonariuszy: "Ale jest gorąco, co?". Policjanci potraktowali zaistniałą sytuację z przymrużeniem oka i na swoim Tweeterze opublikowali ocenzurowane zdjęcia nagiego kierowcy skutera.

Brandenburska policja zgodnie z niemieckim prawem spisała dane kierowcy i pouczyła go. Mundurowi pozwolili odjechać kierowcy dopiero, kiedy założył spodnie (miał je w schowku pod kanapą). Kierowca tłumaczył się, że jechał nago z powodu upału.

ZOBACZ TEŻ: Prawo jazdy na motocykl. Zdasz?

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

 

Zobacz również:
Tak, tak, to wcale nie jest żart. 25 lat temu, w listopadzie 1994 roku, na rynku pojawił się pierwszy numer „Motocykla”. Przez tych 300 miesięcy świat przyspieszył, podobnie jak współczesne motocykle. Przez 2,5 dekady przygotowaliśmy dla Ciebie 299 numerów naszego magazynu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (2)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij