Nagi kierowca skutera złapany przez policję

Nie lada niespodzianka spotkała patrol niemieckiej drogówki. Zatrzymali skuter prowadzony przez nagiego mężczyznę. Jak na ten widok zareagowali funkcjonariusze?

goły motocyklista Polizei Brandenburg

Mieszkaniec powiatu Märkisch-Oderland w Niemczech w poniedziałek (24.06) został zatrzymany przez brandenburski patrol policji. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie to, że kierowca skutera był prawie nagi. Miał na sobie tylko sandały i kask.

ZOBACZ TEŻ: Dogadałbyś się z motocyklistą? Slang motocyklowy

Kiedy zatrzymała go policja mężczyzna powiedział do funkcjonariuszy: "Ale jest gorąco, co?". Policjanci potraktowali zaistniałą sytuację z przymrużeniem oka i na swoim Tweeterze opublikowali ocenzurowane zdjęcia nagiego kierowcy skutera.

Brandenburska policja zgodnie z niemieckim prawem spisała dane kierowcy i pouczyła go. Mundurowi pozwolili odjechać kierowcy dopiero, kiedy założył spodnie (miał je w schowku pod kanapą). Kierowca tłumaczył się, że jechał nago z powodu upału.

ZOBACZ TEŻ: Prawo jazdy na motocykl. Zdasz?

REKLAMA

REKLAMA

 

 

Zobacz również:
Litr paliwa za 8 zł? Taki efekt może przynieść wprowadzenie unijnej dyrektywy w ramach Europejskiego Zielonego Ładu. To jednak najgorszy scenariusz, w dodatku nawet jeśli się sprawdzi, poprzedzi go okres przejściowy.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA