[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ
4.8

Najważniejsze i najciekawsze nowości motocyklowe 2019

Nowości 2019 - czy was tak samo zżera ciekawość na samą myśl o tym co nowego przygotowali dla nas producenci motocykli? Wszystkie informacje znajdziecie na naszej stronie! Miłego oglądania!

Jeszcze kilka lat temu wszyscy z zapartym tchem czekali na targi motocyklowe. To tam poznawaliśmy premiery i nowatorskie prototypy. Mogliśmy podziwiać prezentacje największych światowych producentów w towarzystwie podgrzewających temperaturę dziewczyn. EICMA w Mediolanie, Intermot w Kolonii oraz Tokyo Motor Show - to najważniejsze z nich.

BMW zdążyło już pokazać nowego boksera, który w 2019 roku trafi do flagowego R 1250 GS oraz do turystycznego R 1250 RT. Moto Guzzi kusi dużym enduro w starym stylu w postaci V85 TT, a Suzuki obiecuje zupełnie nową Katanę. Nie możemy się również doczekać produkcyjnych wersji Yamahy T7 i KTM-a Adventure'a 790.

A wy na jaki motocykl czekacie?

Śledźcie naszą stronę - znajdziecie tu wszystkie informacje na temat nowości na nadchodzący sezon 2019. Będzie się działo!

Nowości 2019: 

 

Zobacz również:
Mały CBF 125 i turystyczny Transalp w przyszłym roku pozostaną niezmienione pod względem technicznym. W stylistyce zmienią się tylko malowania.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA