Największy wyścig na plaży - zobacz na żywo

Już w najbliższą sobotę aż 1000 zawodników wystartuje do wyścigu Red Bull Knock Out w Hadze (Holandia). To nie tylko największy, ale też najtrudniejszy plażowy rajd na świecie!

Red Bull Content Pool
Red Bull Knock Out 2016 - największy i najtrudniejszy wyścig na plaży.

Zawodnicy zmierzą się z szybką, techniczną i piaszczystą trasą. Najsłabsi zostaną wyeliminowani – do wielkiego finału zakwalifikuje się 750 najszybszych. Finałową rywalizację możecie zobaczyć na żywo na Red Bull TV. Transmisja startuje jutro (19 listopada) o godz.13:45 - www.redbull.tv/live/AP-1KNHUZWSW1W11/red-bull-knock-out

Aż 70 tysięcy kibiców w ubiegłym roku dopingowało swoich faworytów w czasie Red Bull Knock Out. Trzeba dodać, że ten wyścig powrócił nad Morze Północne po 7 sezonach nieobecności. W czasie drugiej edycji po powrocie, w sobotę 1000 riderów wyruszy równocześnie na trasę, by walczyć o finał. Po pierwszym okrążeniu nastąpią pierwsze rozstrzygnięcia - 500 najszybszych otrzyma automatyczny awans, pozostali będą pokonywać kolejne sekcje na plaży. Ostatecznie do finału zakwalifikuje się 750 zawodników. Rozpoczęcie relacji na żywo godz. 13:45.

zobacz galerię

Zobacz również:
Finałowa runda Mistrzostw Polski w Motocrossie ORLEN MXMP za nami. W miniony weekend w Więcborku zawodniczki i zawodnicy pojechali po raz ostatni w tym sezonie. Kto uplasował się na podium tegorocznej rywalizacji?
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA