[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

Nardo Speed Trials

Dotychczasowo to jezioro Salt Flats Bonneville w stanie Utah w USA gościło najszybsze motocykle i samochody na świecie. Wreszcie i Europa będzie miała swoją imprezę.

Całe wydarzenie pod nazwą Nardo Speed Trials odbędzie się po raz pierwszy już w marcu przyszłego roku. 29 marca 2013 na okrągłym torze w Nardo zbudowanym przez Fiata, obecnie zarządzanym przez Porshe pojawi się 50 śmiałków, którzy spróbują pobić lądowy rekord prędkości pod nadzorem oficjalnej komisji FIM. Organizatorem jest Ruedi Steck, promotor Swiss Performance, organizatora imprez motoryzacyjnych. Tor Nardo ma 12 kilometrów długości i jak do tej pory rekor prędkości na tym torze wynosi 387,87 km/h i należy do włoskiego kierowcy Lorisa Bicocchi'iego, który jechał Koenigseggiem CCR. Na torze w Nardo odbywały się testy superbike'ów ukazujące się w MOTOCYKLU (patrz MOTOCYKL 9/2012). więcej informacji na www.nardo-speedtrials.com.

REKLAMA

zobacz galerię

Zobacz również:
Wraz z początkiem sezonu Harley-Davidson rusza z akcją Freedom Days, czyli jazdami testowymi najnowszymi motocyklami z rodziny Softail. 
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij