Nawigacja dla motocyklistów

Garmin Zumo 220 to wytrzymała i odporna nawigacja specjalnie dla motocyklistów. Oferuje sporo funkcji przydatnych podczas dalekich motocyklowych podróży.

Zumo 220 jest wyposażone w mapy 43 państw Europy, mocną i wytrzymałą obudowę i 3,5 calowy ekran dotykowy, który można spokojnie obsługiwać w rękawicy motocyklowej. Nawigacja jest odporna na złe warunki pogodowe i promieniowanie UV, a nawet na polanie paliwem. Sporo dostępnych opcji pomoże w zaplanowaniu wyprawy oraz ułatwi podróżowanie. Asystent pasa ruchu powie który pasem najlepiej jechać aby dobrze skręcić na dużej krzyżówce, wskaźnik zużycia paliwa powie kiedy zatankować. Zumo 220 dostarcza również informacji na temat wysokości n.p.m, prędkości i kierunku jazdy. GPS wyposażony jest tez w złącze Bluetooth. Dzięki temu można ją połączyć bezprzewodowo np ze słuchawką lub kaskiem wyposażonym w zestaw słuchawkowy.

Garmin Zumo 220 kosztuje 1599 zł.
więcej informacji: www.garmin.pl


Zobacz również:
Pierwszy strój na motocykl powinien dobrze chronić przed skutkami wypadku, być dobrze dopasowany, wygodny, mieć świetną wentylację, membranę… sporo tego! Jak dobrać pierwszy strój na motocykl i nie oszaleć?
ZOBACZ WIĘCEJ
REKLAMA