[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ
2.0

Nazwij nowe KTM-y

Już niedługo w salonach KTM-a pojawią się dwa nowe modele skierowane specjalnie do młodych ludzików. Roboczo nazwane KTM-y: Stunt i Race to sprzęty o pojemności 125 cm3.

Oba sprzęciki czekają na jakieś odpałowe nazwy. I tu możecie pomóc wy! Jeśli wymyślicie jakąś ciekawą chwytliwą nazwę, która spodoba się specom z KTM-a masz szansę dostać jedną z nowości KTM-a za free!

Wziąć udział w akcji możesz na specjalnym profilu KTM-a na portalu Facebook. Nowe motocykle pojawią się najprawdopodobniej w 10 krajach Europy na początku 2011 roku. Jednym z krajów będzie Polska. Naszymi (niezbyt błyskotliwymi) propozycjami są, ze względu na podobieństwo do kreskówkowych bohaterów: Baboon (Pawian model Stunt) i Weasel (Łasica dla modelu Race).

REKLAMA


zobacz galerię

Zobacz również:
Wielki silnik typu bokser i prosta do bólu konstrukcja - oto koncepcyjny BMW R18, spartański cruiser zaprezentowany podczas konkursu elegancji w Villa d'Este.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij