Nico Rosberg wywraca się na motocyklu elektrycznym…

Były mistrz świata Formuły 1 został sławnym Youtuberem i ekspertem od motorsportu. W ostatnim odcinku jego podcastu zaprezentował swoje umiejętności na motocyklu elektrycznym, wywrócił się i… utknął pod samochodem…

Nico Rosberg na Energica YT

Normalnie ta informacja nie znalazłaby miejsca na naszej stronie, ale cała sytuacja wydaje się tak głupia, że aż śmieszna, dlatego postanowiliśmy się nią z wami podzielić. To tylko 9 minut z waszego życia, a uśmiech gwarantowany!

Nico Rosberg - Well, driving slow is not my best skill

Jeśli jesteś fanem motorsportu lub wszelkiej maści wyścigów samochodowych, postaci Nico Rosberga raczej nie trzeba ci przedstawiać. Facet jest byłym mistrzem Formuły 1 i jak na razie jedynym człowiekiem w ostatniej dekadzie, który pokonał Lewisa Hamiltona w wyścigu o tytuł mistrzowski. Po dokonaniu tego Rosberg przeszedł na sportową emeryturę (przynajmniej w F1) i zajął się życiem. A że jego życie jest blisko związane z wyścigami najwyższej klasy wciąż dzieli się wiedzą i doświadczeniem, a także całkiem błyskotliwymi spostrzeżeniami podczas gościnnych występów w programach poświęconych F1. Ciekawostką może być fakt, że podczas jawnego konfliktu z Hamiltonem to Rosberg był przedstawiany jako ten zły charakter, tymczasem poza ekranami, w programach i na prywatnym podcaście na Youtube Nico jawi się jako całkiem spoko gość.

Zobacz również: Lewis Hamilton zamienia się miejscami z Valentino Rossim

Ostatnio w swoim programie realizowanym przed Grand Prix Formuły E w Monaco zaprezentował się na motocyklu elektrycznym marki Energica – podobnym do tych na jakich ścigają się motocykliści w mistrzostwach świata MotoE. Niemiec podróżował trasą toru Monaco w siodle Energiki i opowiadał ciekawostki o tym obiekcie – miło było posłuchać. Uwagę zwraca zupełnie niewłaściwy strój na motocykl, co wydaje się aż nieprawdopodobne – człowiek, który przez lata walczył o maksymalizację poziomu bezpieczeństwa w F1 tak nonszalancko podchodzi do jazdy motocyklem? Sytuacja dość szybko się zemściła, choć na szczęście nie tak poważnie jak mogła. Nico wraz ze swoim kumplem chcą zaparkować pod domem przyjaciela by odebrać bilety na GP Formuły E iii resztę zobaczcie na filmie…

Podsumowując, Nico podczas wolnego manewru przewraca się i zaklinowuje między ciężkim elektrycznym motocyklem, a samochodem w dość kuriozalnej pozycji. Można nawet powiedzieć, że „wyskoczył z kapci”. Całą sytuację kwituje krótkim „nie jestem dobry w powolnej jeździe”. Jest dystans, jest klasa!

Nico Rosberg na EnergicaYT
Zobacz również:
"Pomarańczowa Kropka" to akcja organizowana przez władze Krakowa, we współpracy z dwoma innymi podmiotami. Celem miało być zapewnienie bezpieczeństwa motocyklistom poszkodowanym w wypadkach, ale coś nie wyszło – zdaniem pytanych przez nas ratowników medycznych promowane działania są bezcelowe.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA