Nie będzie nowego GSX-Ra na 2016, ale...

Suzuki ogłosiło, że nie planują budowy nowego GSX-Ra na rok 2016 i w przyszłym roku sportową linię GSX-R będzie reprezentował ten sam motocykl co w ubiegłych latach. Ale plotki mówią...

Wśród fanów GSX-Ra pojawiła się nie lada konsternacja. Wszyscy, którzy oczekiwali nowego, litrowego Gixxera na przyszły rok będą czuli się bardzo zawiedzeni, ponieważ Suzuki zapowiedziało, że nie będzie nowego modelu na 2016 rok, a linię reprezentować będzie ten sam niezmieniony GSX-R 1000. To ogłoszenie położyło kres plotkom o pojawieniu się nowego modelu. Jednak nie wszystko stracone. Od razu pojawiły się spekulacje o tym, że już podczas wystawy EICMA w Mediolanie pojawi się prototyp nowego GSX-Ra. Model będzie jednak zaplanowany dopiero na połowę roku 2016 by wejść do produkcji jako model 2017. Fani GSX-Ra - Jest nadzieja!

zobacz galerię

Zobacz również:
GSX-S 1000T to sportowo-turystyczna wersja nowego nakeda GSX-S 1000. Jej pojawienie się na rynku jest prawdopodobnie kwestią czasu, producent finalizuje kwestie techniczne i patentowe.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA