[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

Nie będzie nowego GSX-Ra na 2016, ale...

Suzuki ogłosiło, że nie planują budowy nowego GSX-Ra na rok 2016 i w przyszłym roku sportową linię GSX-R będzie reprezentował ten sam motocykl co w ubiegłych latach. Ale plotki mówią...

Wśród fanów GSX-Ra pojawiła się nie lada konsternacja. Wszyscy, którzy oczekiwali nowego, litrowego Gixxera na przyszły rok będą czuli się bardzo zawiedzeni, ponieważ Suzuki zapowiedziało, że nie będzie nowego modelu na 2016 rok, a linię reprezentować będzie ten sam niezmieniony GSX-R 1000. To ogłoszenie położyło kres plotkom o pojawieniu się nowego modelu. Jednak nie wszystko stracone. Od razu pojawiły się spekulacje o tym, że już podczas wystawy EICMA w Mediolanie pojawi się prototyp nowego GSX-Ra. Model będzie jednak zaplanowany dopiero na połowę roku 2016 by wejść do produkcji jako model 2017. Fani GSX-Ra - Jest nadzieja!

REKLAMA

zobacz galerię

Zobacz również:
Podczas imprezy Wheels and Waves poznaliśmy najświeższy model Moto Guzzi na 2019 rok. Produkcja nowego V7 III Limited jest ograniczona do zaledwie 500 sztuk. 
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij