[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

Nie będzie nowego GSX-Ra na 2016, ale...

Suzuki ogłosiło, że nie planują budowy nowego GSX-Ra na rok 2016 i w przyszłym roku sportową linię GSX-R będzie reprezentował ten sam motocykl co w ubiegłych latach. Ale plotki mówią...

Wśród fanów GSX-Ra pojawiła się nie lada konsternacja. Wszyscy, którzy oczekiwali nowego, litrowego Gixxera na przyszły rok będą czuli się bardzo zawiedzeni, ponieważ Suzuki zapowiedziało, że nie będzie nowego modelu na 2016 rok, a linię reprezentować będzie ten sam niezmieniony GSX-R 1000. To ogłoszenie położyło kres plotkom o pojawieniu się nowego modelu. Jednak nie wszystko stracone. Od razu pojawiły się spekulacje o tym, że już podczas wystawy EICMA w Mediolanie pojawi się prototyp nowego GSX-Ra. Model będzie jednak zaplanowany dopiero na połowę roku 2016 by wejść do produkcji jako model 2017. Fani GSX-Ra - Jest nadzieja!

zobacz galerię

Zobacz również:
Indianie swoim zwyczajem zaatakowali znienacka. Challenger to nowy bagger w ofercie kultowej amerykańskiej marki. Naszym zdaniem robi wrażenie, a jak wam się podoba?
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA