Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Nieprawdopodobne crash save'y

Crash save - z języka angielskiego oznacza nie mniej nie więcej tyle, co wyratowanie się z sytuacji grożącej wypadkiem lub wywrotką. Właśnie tutaj możecie zobaczyć, że z poważnych i ekstremalnych akcji można wyjść bez zadraśnięcia, shimmy nie zawsze musi zakończyć się szlifem, a highside albo lowside nie musi oznaczać spektakularnej figury.

Po ostatnim dobrze przyjętym przez was zestawie ciekawych filmików (Jak NIE jeździć na motocyklu) przyszedł czas na najlepsze save'y. O ile takie sytuacje są bardzo nieprzyjemne, o tyle wyratowanie się z nich należy do najbardziej satysfakcjonujących uczuć. Poniżej znajdziecie kilka filmów z najlepszymi crash save'ami w większości dokonanymi przez zawodników wyścigowych, ale również przez zwykłych motocyklistów. Te filmy pozwalaja stanowczo stwierdzić, że takie pojęcia jak prawa fizyki, grawitacja, czy przyciąganie ziemskie są zdecydowanie przereklamowane.

 

Zobacz również:
Poznaj nową oponę sportowo-turystyczną firmy METZELER - ROADTEC 01. Opracowana by zaoferować motocyklistom wysoki poziom przyczepności w różnych warunkach pogodowych. Zarówno na suchej jak i mokrej nawierzchni, a także w zmiennych warunkach oraz na nawierzchniach o niskiej przyczepności. ROADTEC™ 01 oferuje przebiegi na porównywalnym poziomie w odniesieniu do swojego segmentu dzięki bardziej jednorodnemu zużyciu oraz dużej stabilności, zarówno przy dużych prędkościach, jak i przy w pełni obciążonym motocyklu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ