Nieprawdopodobne crash save'y

Crash save - z języka angielskiego oznacza nie mniej nie więcej tyle, co wyratowanie się z sytuacji grożącej wypadkiem lub wywrotką. Właśnie tutaj możecie zobaczyć, że z poważnych i ekstremalnych akcji można wyjść bez zadraśnięcia, shimmy nie zawsze musi zakończyć się szlifem, a highside albo lowside nie musi oznaczać spektakularnej figury.

Po ostatnim dobrze przyjętym przez was zestawie ciekawych filmików (Jak NIE jeździć na motocyklu) przyszedł czas na najlepsze save'y. O ile takie sytuacje są bardzo nieprzyjemne, o tyle wyratowanie się z nich należy do najbardziej satysfakcjonujących uczuć. Poniżej znajdziecie kilka filmów z najlepszymi crash save'ami w większości dokonanymi przez zawodników wyścigowych, ale również przez zwykłych motocyklistów. Te filmy pozwalaja stanowczo stwierdzić, że takie pojęcia jak prawa fizyki, grawitacja, czy przyciąganie ziemskie są zdecydowanie przereklamowane.

REKLAMA

REKLAMA

 

Zobacz również:
5 tys. euro, czyli w przeliczeniu prawie 23 tys. zł grozić będzie w Austrii za rażące przekroczenie prędkości – zarówno w mieście, jak i poza nim. Nowe przepisy, określane jako Raser-Paket, obowiązywać będą również obcokrajowców.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA