Niespodzianka! Na OWMiS prezentacja nowego Suzuki Inazuma 250!

Suzuki Inazuma 250 to odpowiedź Suzuki na kryzys i konieczność oszczędzania, która dotyka również branży motocyklowej. Mała Inazuma ma być receptą na wysokie ceny paliwa i koszty eksploatacji większych motocykli.

Design Inazumy 250 jest inspirowany Suzuki B-Kingiem, a stare modele Inazumy 750 i 1100 wciąż cieszą się sporą popularnością. Takie pochodzenie niemal gwarantuje powodzenie modelowi w Japonii i krajacyh zachodnioeuropejskich, a jak będzie u nas? Też może być hit. W końcu w przyszłym roku zaczyna się zabawa z prawem jazdy A1 i A2 a ten model wydaje się idealnie wpisywać w przepisy. Jak będzie wyglądał będziecie mogli się przekonać już podczas startującej w piątek Ogólnopolskiej Wystawy Motocykli i Skuterów w Warszawie. Zainteresowanych zapraszamy na Marsa 56 w piątek od 12.

Dodatkowo odwiedzający stoisko Suzuki otrzymają kupony na 5% rabatu na zakup wszystkich nowych motocykli Suzuki, znajdujących się w magazynach firmy lub u dealerów. Na skorzystanie z promocji i realizację kuponów u autoryzowanych dealerów Suzuki, jest czas  do 31 marca br.

Zobacz również:
REKLAMA