Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Night of the Jumps - Ostrava

Czwarta eliminacja Mistrzostw świata freestyle motocrossu w czeskiej Ostravie czyli Night of the Jumps odbędzie się już za 10 dni w CEZ arenie.

Night of The Jumps w czeskiej Ostravie 20-21 listopada będzie gościć świetnych freestylerów. Zabraknie co prawda światowej czołówki z Red-Bull X-Fighters ale też będzie grubo.

Zawodnicy, którzy pojawią się na tej eliminacji to Remi Bizouard (Francja), Brody Wilson (USA),
Jose Miralles (Hiszpania), Rob Adelberg (Australia),
Massimo Bianconcini (Włochy), Brice Izzo (Francja), Libor Podmol (oczywiście Česká
republika), Petr Pilát (również Česká republika), Alastair Sayer (Botswana). Oprócz nich będzie jeszcze 4 zawodników z dziką kartą. W planach imprezki premierowo podwójny backflip w wykonaniu Scotta Murraya, konkursy (np na najlepszego whipa), pokazy cheerleaderek oraz oczywiście gruube afte-party. Jeśli ktoś ma blisko do czeskiej granicy i lubi FMX na wysokim poziomie nie może przegapić takiej imprezki. Więcej na www.motoxshow.cz (niestety w języku naszych południowych sąsiadów).

Zobacz również:
Paweł Szkopek uniknął poważniejszej kontuzji w groźnie wyglądającym wypadku podczas niedzielnego wyścigu motocyklowych mistrzostw świata World Superbike na amerykańskim torze Laguna Seca. Już w najbliższy weekend Polak zmierzy się w Czechach w kolejnych zmaganiach.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij