[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ
4.3

Ninja 125 i Z125 - nowe modele Kawasaki na kat. B. FILM i GALERIA

Kawasaki prezentuje dwa nowe motocykle na prawo jazdy kategorii B. Agresywny i nowoczesny wygląd, 15 KM mocy, silnik chłodzony cieczą i kratownicowa rama. Poznaj Kawasaki Ninja 125 i Kawasaki Z125. 

Kawasaki w ostatnich latach zaniechało produkcję małych pojemności. W tym czasie zieloni skupili się nad udoskonalaniem i wprowadzaniem na rynek motocykli dla bardziej doświadczonych kierowców. Aktualnie Kawa ma do zaoferowania tylko jeden model na kategorię prawa jazdy B - skuter J125. Ale co z osobami, które lubią manualną skrzynię?

No właśnie! W tym roku Kawasaki postanowiło nadrobić braki i uzupełnić swoje szeregi. W sieci krążyły plotki o nadchodzących 125-tkach, ale żadnych konkretów. Wczoraj informacja ta potwierdziła się, bo producent opublikował oficjalne dane, zdjęcia i filmy najnowszych motocykli przewidzianych na 2019 rok.

REKLAMA

Z125 to naked z krwi i kości - najmniejszy członek pokolenia Zetów (Z650, Z900, Z1000). Ninja 125 to motocykl należący do sportowej rodziny (zaraz po Ninja 400, Ninja 650, Ninja ZX-10 R i Ninja H2). Obydwa motocykle oparte są o tą samą konstrukcję i zasila je ta sama jednostka napędowa. Silnik o pojemności 125 cm3 jest chłodzony cieczą i generuje 11 kW (15 KM). Główna różnica pomiędzy modelami to owiewki. Oprócz tego Ninja posiada kanapę na wysokości 785 mm, a Z125 na wysokości 815 mm.

Kawasaki Ninja 125 Kawasaki Z125

Nowe maszyny zielonych odziedziczyły geny po swoim starszym rodzeństwie. Stylistyką i kolorami nawiązują do swoich poprzedników i sprawiają wrażenie znacznie mocniejszych niż są w rzeczywistości. Kratownicowa rama motocykli może świadczyć o niższej względem konkurencji wadze. Dokładne dane techniczne nie są jeszcze znane. Szczegóły poznamy 2 października podczas targów Intermot w Kolonii.

Jeśli Kawasaki będą jeździły tak jak wyglądają to może okazać się, że są groźną konkurencją dla modeli Suzuki GSX-R125, GSX-S125 i Hondy CB125R. 

Kawasaki Ninja Z125 - naked

Kawasaki Ninja 125 - sport

zobacz galerię

Zobacz również:
Dzięki "Okrutnemu Bobrowi" możecie zobaczyć jak chłopaki z MOTOCYKLA robią zdjęcia do swoich materiałów. Ciekawa wizja "Okrutnego Bobra" czyli MOTOCYKL na wesoło.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij